Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejövőben vagyunk, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejövőben vagyunk, egy hónap nem találkozás után hogy üdvözöljem?

Figyelt kérdés

Nos, van egy srác, akivel majdnem összejöttünk, csak úgy volt, hogy én külfölre költözöm, ami végül nem jött össze, most meg ő van máshol, az utolsó találkozásunk óta (amikor csókkal váltunk el) majdnem egy hónap telt el, de folymatosan tartjuk online a kapcsolatot, úgy fest h folytatjuk ahol abbahagytuk. Mivel elég félénk nem biztos, hogy kezdeményezni fog.

20L


2010. okt. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hé, Babinéni, CSŐŐ! valahogy így...:P
2010. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jajj ugyan :D ienre minek készüllni?!:D háth nem aribb mikor mind a ketten megvagytok szeppenve?:D és romantikusabb is :D erre nemkell készülni :Ddeh ha konkrét vállaszt akarsz elég egy szija is :D és gyorsan kapd le xP biztos örülni fog neki :D:D deh úgy csókold mintha egy élet telt vna el! x) h tudjah hiányzott neked x)
2010. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem levővel :) ugorj a nyakába
2010. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, tudom, hülye kérdés, de annyira túl vagyok pörögve :)
2010. okt. 20. 21:34
 5/5 Berlin ***** válasza:
szerintem meg vágd hátba, amúgy ha olyan gyökér, hogy nem mer megcsókolni egy igazi főnyeremény lehet
2010. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!