Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Már csókolóztunk, de nem igazán tudom, hogy miről beszélgessünk. Segítsetek.

De ne olyanokat, mondjatok, hogy jönni fog, meg a fiúnak kell beszélnie és irányitani.

Az szeretném megtudni, hogy miről kezdjek el beszélni, hogy ne legyenek azok a kínos csöndek!!!


2010. okt. 20. 19:54
 1/8 Moszuke ***** válasza:
59%

érdekes.. manapság hamarabb csókolóznak mint váltanának pár szót?.. egyre jobb..

ha nincs közös téma, nálam bevált módszer ha a kis koromról beszélek. elég mozgalmas volt. akkoriban még nem volt elterjedt a monitor előtt görnyedés:)


és folyton ki lehet térni más dolgokra mi közbe meséled a storykat ahogy loptatok, tengóztatok, gyújtogattatok, verekedtetek, sportoltatok, ettetek, csavarogtatok, vandálkodtatok.


22/f

2010. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy minden szó nélkül csókolóztok aztán kezditek megismerni egymást? Igen, tudom manapság így van....
2010. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. nak tiszteletem!
2010. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem meg 1. nek tiszteletem!
2010. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Találjatok közös témát:)
2010. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ezek az állatok nagyon kemény állatok...."
2010. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azt nem mondtam, hogy nem ismerjük egymást!

egy osztályba járunk csak most teljesen más a felállás!!!

2010. okt. 20. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miről beszélgessünk?"


Tudod ez úgy van, hogy intelligens, érdeklődő emberek sponte beszélgetnek, nem kényszerből. Kedvük támad beszélgetni, pl. mert érdekli őket a másik, és tudnak magukról beszélni, mert vannak gondolataik.


"De ne olyanokat, mondjatok, hogy jönni fog, meg a fiúnak kell beszélnie és irányitani"


Nem is mondok ilyet, mert a fiú ne fecsegjen, a nőkre jellemzőbb a beszéd. A férfi keveset beszéljen, de az legyen értelmes. Amúgy ha már csókolózol vele, akkor nyilván érdekel a személye. Tehát megkérdezheted, hogy mi a véleménye erről vagy arról, mi a kedvenc színe/állata/évszaka és miért, és hol nyaralt tavaly nyáron, és legszívesebben hova költözne, és miket szokott álmodni, meg szereti-e a szilvásgombócot. De ne úgy kérdezgesd, mint a rendőrtiszt a kihallgatásodn, hogy kérdés, válasz, kipipálva, hanem természetes módon. És aztán amit mond, arról neked az eszedbe jut valami és azt mondod, erre neki arról eszébe jut valami és azt mondja s í. t. Így szoktak beszélgetni az emberek.


"hogy ne legyenek azok a kínos csöndek!"


Én pl. szeretem a csendet.


A csend akkor kínos, ha annak érzed.

2010. okt. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!