Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyen a 2. randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a 2. randi?

Figyelt kérdés
Tehát voltam randizni egy lánnyal. egész jól sikerült de nem történt konkrétan semmi csak ismerkedtünk. tervezzük a 2. találkozót. Szerintetek egy mozi az jó lenne? és amikor majd megfogom a kezét csak egyszerűen fogjam meg van kérdezzem meg tőle? légyszi segítsetek. előre is kössz.
2010. okt. 20. 19:29
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
mozi szerintem szar randi hely ott a filmet nézi az ember nem tudtok egymással törődni, de nekem aztán tök 8
2010. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor mégis hova mennyünk vagy mit csináljunk valaki segítsen.
2010. okt. 20. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:

teázó, cukrászda, vacsorázni valahol

ezek mind jók és sokat tudtok ismerkedni közben, a mozi még túl korai.

Ha éppen jó az idő hívhatod sétálni is elmehettek valami közeli kirándulóhelyre, ha van felétek ilyesmi.

És fogd meg a kezét ha úgy adódik, de ne kérdezd meg előtte, mert attól tutyi-mutyinak tűnsz.

2010. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egy ilyen pláza féleségre gondoltam. és akkor ott egy mozi de azt mondod még korai? :S
2010. okt. 20. 20:05
 5/12 A kérdező kommentje:
de én még csak 18f vagyok :D
2010. okt. 20. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:

a mozi inkább már összeszokott pároknak való

ti még csak ismerkedtek egymással, a 2. randit még nem is lehet kapcsolatnak nevezni

menjetek olyan helyre ahol lehet beszélgetni

2010. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egy pláza szerintetek jó? :)
2010. okt. 20. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát pláza cica a feleséged?
2010. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem de akkor hova?
2010. okt. 20. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! :))


Ha Budapestiek vagytok, akkor a Margit-szigetet tudnám ajánlani! : ) Szerintem nagyon hangulatos kis hely, tudtok sokat beszélgetni,és pihenni is. Akár az állatkert féleségét is megnézhetitek, vagy leülhettek a Duna-partra. :) Mi tegnap ott voltunk egy sráccal, igaz 1. randi , de olyan jól sikerült, hogy össze jöttünk. :) Ő megkérdezte hogy megfoghatja a kezem, éés szerintem ez nem bénaság, hanem aranyos dolog. :) Sok sikert!

2012. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!