Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a suliba. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliba. De csak a folyosón látom egyébként nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolába aki tetszik nekem, de a nevét sem tudom, idén láttam először. Mit tegyek, hogy bejöjjek neki és legyen nála esélyem.
2010. okt. 19. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Derítsd ki az osztályát, a nevét. Keresd meg vipen vagy facebookon, esetleg iwiwen. Vedd fel msnre. És beszélgessetek. Kis idő után hívd el sétálni. És a többi meg rajta múlik(:
2010. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az osztályát tudom. De az msn cimét nem tudom honnan szerezzem meg.
2010. okt. 19. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:

általában az msn címe ki van írva nekik myvipen :D ott keresd :D

vagy kérde el közös baráttól ha van :D

2010. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Úristen, én annyira röhögni kezdtem ezen a kakukkos izén. Szerintem nem ide akarta... xDD De jót röhögteem :)


Az osztályába van ismerősöd? Mert szépen kipuhatolózhatnád a nevét, meg ilyenek:)

2010. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van, de egy elég töketlen gyerek, szóval rá nem számithatok.
2010. okt. 19. 20:57
 6/8 anonim válasza:
De azzér próbáld meg! Vagy menj be a termükbe, és akkor hátha történnének ott valamik...Érted, mire célzok? Szal hátha beszélgetni kezdtek valami úton-módon...
2010. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mondod másra, hogy töketlen, mikor még a nevét se tudod megszerezni a lánynak ? :)
2010. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez jogos :D
2010. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!