Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt aszexuális fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt aszexuális fiúk?

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy minden srácot csak a farka érdekli (tisztelet a kivételnek) és kíváncsi vagyok létezik-e ilyen.
2010. okt. 19. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aha
2010. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, engem nem csak az érdekel :)
2010. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miaz hogy aszexuális?
2010. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
engem se, nekem a mellek is fontosak
2010. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez amit leírtál az a normális, ezenkívül már csak a buz.k és a kiheréltek vannak, ez utóbbit ajánlom neked.
2010. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és az neked miért fáj hogy szinte mindenkit csak a farka érdekel?mondjuk az én életemben nagyon minimális szintet tölt be a párkapcsolat kérdése és a szexualitás.
2010. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, olyan nem létezik!:D max impotens.....


Na de komolyan! Ha egy srácot nem érdekelnek a csajok meg hogy egy adott csajt meg.... az egészségtelen

Én pld nem fogok meg d***i egy csajt, hogy kielégítsem saját igényeim. Viszont ha valakiért nagyonodavanazember azt jóhogy JÓ!

2010. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A férfiakba genetikailag bele van kódolva, hogy a farkuk érdekelje őket; ezzel igazán nem tudsz semmit sem tenni.


És hogy léteznek-e aszexuális pasik? Én 26 éves koromig rá sem hederítettem az ellenkező nemre. Valahogy hidegen hagy, hogy kinek mekkora a melle, meg hasonlók. Persze egy kapcsolatom volt már eddig és abban a párom unszolására volt szex is, de legtöbbször én játszottam a "fáj a fejem" szerepet...

Persze ide írhat bárki, bármit magáról, de ha tényleg meg akarsz győződni arról, hogy vannak-e nem a farkuktól vezérelt pasik, akkor nehéz dolgod lesz!

Azért azt írd meg nekem priviben, hogy miért tetted fel ezt a kérdést??? Mi akasztott ki Téged ennyire???

Remélem tudtam Neked segíteni.

2010. okt. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3:00 engem csak az akaszt ki, hogy egyáltalán nem vagyok egy plázap***a stílusú, mégis ha nagyritkán felkeltem egy srác érdeklődését, akkor is inkább csak a szex miatt kellenék neki (persze míg meg nem ismer, de sokan arra nem is kíváncsiak, hogy milyen a lány, csak jó teste legyen :P) és már teljesen elbizonytalanodtam, hogy a fiúknak csak ennyi kell? Egy (vagy több)jó numera?? Én ha szerelmes vagyok teljesen másképp gondolkodom. Jó, nálam is előfordul, hogy ha olyan hangulatban vagyok, hogy pl.látok az utcán egy helyes srácot, és elképzelem milyen lenne vele, de azért nem olyan gyakori.
2010. okt. 20. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!