Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbáltátok már a Boo nevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már a Boo nevű alkalmazást?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, akinek 3 párja volt összesen Tinderen, azt mesélte, hogy azon az új Boo alkalmazáson 114 párja van már.


Valahogyan nem akarom elhinni, hogy ekkora különbség lenne 2 alkalmazás között :D


2023. nov. 5. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert nincs is, kamu.
2023. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%

Nem próbáltam, és nem is fogom, nem foglalkozok társkereső appokkal. Ismerkedésre megvan a magam területe.


Az azonban érdekelne, hogy az oldal feltalálója mi alapján adta a "Boo" nevet neki.


A boo ugyanis azt jelenti, hogy "gúnyos nevetés", kinevetés", "lehurrogás", ami nem hangzik jól:


[link]


Vagy a feltaláló Dragon Ball Z rajongó, és Majin Buu (Boo) ihlette ezt a nevet?


[link]

2023. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
#2 Talán nézz utána mielőtt hülyeségeket írsz. 😅
2023. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Rajta voltam, csak akkor derül ki ha előfizetsz, addig nem veheted fel a kapcsolatot!
2023. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

#3


Utána néztem. Ott a szótár az első linkben.

2023. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Próbáltam, mondjuk én barátkozásra. De tök jó, nekem tetszett. Csak mondjuk előfizetés nélkül egy nap kevés embert dob fel, de azon kívül nagyon jó app.
2023. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#5


Mint mondtam, nem foglalkozok randi alkalmazásokkal. Az angol nyelvű jelentése egyébként sem változna meg. A boo egy pejoratív szó volt, és marad is. Tehát szimplán értelmetlen egy randi appnak olyan nevet adni, ami gúnyos nevetést jelent.

2023. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pontosabban #6-nak ment az előző, #8-as válaszom.
2023. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

#8 hát te se vagy a legélesebb kés a fiókban, de legalább ne hinnéd azt hogy mindent tudsz.

Angol nyelvterületeken elterjedt dolog az, hogy az ember a párját "boo"-nak hívja. Amúgy a francia "beau"-ból ered.

2023. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#10


Valóban igazad van, van ilyen jelentése is:


[link]


Azonban visszás, hogy egy személyeskedéssel kevert szalmabábbal dobtál meg. Én ugyanis nem állítottam, hogy mindent tudok, ez csak a te torzításod. A következő alkalommal viszont jelentelek. Az oldalon ugyanis tilos a személyeskedés, ki lehet javítani a másikat normálisan is.

2023. nov. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!