Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön oda? Fél tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön oda? Fél tőlem vagy mi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác a suliban aki folyton néz,kísér a tekintetével és mindig mosolyog, de nem mer odajönni hozzám és kezd kicsit zavarni. Mert szerintem nem félénk, legalábbis nem tűnik annak. Egyszer már ráköszöntem,de nem köszönt vissza csak mosolygott.

Mit tegyek, hogy odajöjjön végre? Mert látom rajta, hogy odajönne csak kellene neki valami indok ahhoz, hogy odajöjjön.

Mit csináljak ? Nem vagyok félénk, de nem tudom mit tehetnék még...énis szemezek vele, mosolygok és ma rá is köszöntem..

Ötletek?


2010. okt. 19. 19:20
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Persze ki is gáncsolom :D
2010. okt. 19. 19:29
 12/30 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom :D Valami mindig legyen a kezedbe, aztán fordulj bele, azt ejtds le. Itt talán szóba elegyedhetsz vele (melyik osztályba jár, m mindig látod, stb...)
2010. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
De azt hogy? :D ejtsk le előtte egy zsepit és várjam meg hogy felvegye? :D vagy szóljak neki hogy figyi ha leejtem a zsepim felveszed vagy mi ?
2010. okt. 19. 19:36
 14/30 A kérdező kommentje:
ejtsek*
2010. okt. 19. 19:36
 15/30 anonim ***** válasza:
szórj szét valamit véletlenül, mondjuk könyveket, papírokat, pénzt vagy mittudomén miközbe szemeztek, és tuti segíteni fog felvenni őket, és utána már csak beletudtok kezdeni egy beszélgetésbe. amúgy meg lehet kicsit félénk, menny oda hozzá bátran, ha szemezik veled meg rád mosolyog tuti bejössz neki, szóval nem éghetsz be.
2010. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és még ha átlátszó is a trükköd, én még örülnék is neki, mivel te teszel valamit és nem neki kell, másik meg hogy szerintem nem lenne gáz a szemébe ha észrevenné hogy direkt volt, ha akar tőled valamit kihasználja az alkalmat, most lesz miért odamennie hozzád. de arra figyelj hogy ha lehet ne legyenek 30 an körülötted mert akkor nemfog oda menni mivel majd ők úgyis segítenek.
2010. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem pont így gondoltam, hanem az a klasszikus filmes sztori. Vesz egy kávét, kiszemelt mögötte megy el pont, te meg nekifordulsz a kávéval. Na ezt kellene valami mással megcsinálni, m nem tudom h venné ki magát, ha nyakon öntöd egy pohár forró kávéval. Itt 99.9% h felveszi helyeted-köszi-elindulsz arra amerre ő, kérdezel tőle pár alap dolgot, h lássa h érdeklődsz iránta, legközelebb már köszöni is fog, akkor megint szóbaelegyedhettek...
2010. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj hogy mindig eggyütt lát valamelyik fiú ismerősömmel, és nem tudja, hogy akkor most szabad vagyok-e vagy sem. Vagy én nem tudom...
2010. okt. 19. 19:43
 19/30 anonim ***** válasza:
az gáz, úgy én se nagyon mennék oda.
2010. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%
tuti tipp:hello van 1 rágód basdmeg.ha van akkor ad ha nincs mond ezt basa meg húzzál haza pénzért és vegyél nekem 1 rágót      mi van mit nézel MENNYÉÉÉÉ MÁÁÁÁ MENNYÉÉÉÉ MÁÁÁÁ
2010. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!