Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön oda? Fél tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön oda? Fél tőlem vagy mi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác a suliban aki folyton néz,kísér a tekintetével és mindig mosolyog, de nem mer odajönni hozzám és kezd kicsit zavarni. Mert szerintem nem félénk, legalábbis nem tűnik annak. Egyszer már ráköszöntem,de nem köszönt vissza csak mosolygott.

Mit tegyek, hogy odajöjjön végre? Mert látom rajta, hogy odajönne csak kellene neki valami indok ahhoz, hogy odajöjjön.

Mit csináljak ? Nem vagyok félénk, de nem tudom mit tehetnék még...énis szemezek vele, mosolygok és ma rá is köszöntem..

Ötletek?


2010. okt. 19. 19:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Menj oda te !!

nincs rá más lehetőség vagy írj rá msn-en !!!

2010. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Többet nem igazán tudsz tenni. Folytasd ezt, esetleg ne csak köszönj neki, hanem valamiről kezdj el vele beszélgetni.
2010. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De nincs meg az msn címe...és nem is tudom lenézni közösségi oldalakról mert nincs facebookom meg ilyenek..
2010. okt. 19. 19:24
 4/30 A kérdező kommentje:
De úgy elég nehéz elkezdeni vele bezélgetni ha vissza se köszön :D
2010. okt. 19. 19:24
 5/30 A kérdező kommentje:
beszélgetni*
2010. okt. 19. 19:25
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy ropit és kíínáld meg. Én így ismerkedek jelenleg egy leányzóval... Hátha :D Nem tuti recept de poén :D
2010. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Köszönj neki, és kérdezd meg tőle például, hogy volt-e valami leckére.Majd később kérd meg, hogy tudna-e segíteni a leckébe, mert te például nem érted:D
2010. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

De én nem szeretem a ropit :D

Meg az olyan átlátszó..:D

2010. okt. 19. 19:28
 9/30 anonim ***** válasza:
Lökd fel véletlenül,vagy ütközz vele frontálisan,akkor talán lesz egy két szava hozzád:)
2010. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egy osztályba és nemis egy évfolyamra járunk.
2010. okt. 19. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!