Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl 'jól nevelt' vagy félénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl 'jól nevelt' vagy félénk?

Figyelt kérdés
Szóval beszéltem a sulinkból egy sráccal msn-en. Tudta hogy ki vagyok. Mondta hogy csini voltam előző nap. Ettől kezdve minden nap köszönt. Többször is! Volt úgy hogy észre se vettem. Akkor meg szóvá tette hogy nem köszönök, persze csak poénból. Ma úgy bámult, hogy majdnem elesett a lépcsőn. Az ebédlőben rám mosolygott, meg mikor mentem be láttam hogy a haverja szól neki és akkor oda fordult. De msn-en nem ír rám! Most az a kérdés, hogy csak jó havernak tart mert nem meri azt mondani hogy nem jövök be neki. Vagy csak félénk és esetleg nem mer rám írni. vagy nem jön be neki az msn-en való beszélgetés
2010. okt. 19. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a francért kell már kombinálnod, nyomulni? Ha valamit akar majd ír. Ha rád néznek már rögtön ARRA gondolsz?
2010. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha írja neki te eloszor.ha nem jonne be neki a beszélgetés msn-en akkor nem lenne bejelentekzeve ra.
2010. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy ő is kb olyan fiatal mint te, és ilyen értelmetlen butaságokon jár a feje.

Abból amit leírtál valószínűleg bejössz neki. hogy nem mer rádírni, vagy nem tetszik neki az msn, vagy akármi, hát ezt miért is tőlünk kérdezed? Mondjuk adj meg róla még egy két adatot, és akkor belenézek a varázsgömbömbe, és megmondom. Ha tetszik, és akarsz tőle valamit menj oda, aztán beszélgessetek. aztán egyből kiderül, hogy bejössz-e neki, vagy félénk, és azért nem ment oda, vagy egy hatalmas f*szcibáló b*zeráns, és nem érdemes vele foglalkozni.

na hajrá!

2010. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt csak a csávó tudja tőle kérdezd ne minket ha mar legalább te ne legyél olyan felénk :P.

Vagy mit akarsz mit mondjuk???


"Juuj komolyan úgy nézet hogy majdnem eset egyet."

"máskor vegyél minit,piros tangát és úgy szaladj fel a lépcsőn mikor lent van,aztán szépen lassan gyere le ettől a fejebe szál a ver és akkor kérdezd meg hogy nah mivan???


Most komolyan .......

2010. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!