Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a pasi?

Figyelt kérdés
Előző munkahelyemen sokat szemeztem egy sráccal, egy buliban össze is jöttünk delíriumos állapotban (de csak egy éjszakára). Utána szinte hozzám se mert szólni, olyan volt, mintha szégyellte volna magát, ezért nem is erőltettem a dolgot. Viszont éreztem, hogy még mindig szimpi vagyok számára. A szeme előtt összejöttem a mostani párommal, a melóhelyemet is otthagytam, így már 2 éve nem is láttam a srácot. Erre a napokban írt egy mail-t, hogy szeretnék-e vele találkozni. Szerintem ez már nevetséges...
2010. okt. 19. 13:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Biztos nincs senkije,és szabad préda sincs a láthatáron,és most eszébe jutottál hogy ó de jó lenne eggyet pumpálni.Tudom hogy ez nem tetszik a hiúságodnak,de akkor se tisztán kellettél neki,hanem úgy hogy volt benne néhány deka pálesz.Másnap józanul,már nem voltál téma.Azt szégyellte,hogy nem szeret és csak arra voltál jó,a szimpátiáját meg csak azért érezted,mert volt orgazmusa veled.

Jól tetted hogy elutasítottad,mert most olyan férfival vagy aki önmagadért szeret,és nincs szüksége ehhez alkoholra.

2010. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves Moslékos Vödör. Amúgy szerintem odavan értem, csak annyira beszari alak, mint az állat. És fél felvállalni egy kapcsolatot, inkább epekedik. Csak most szedte össze magát egy 1 soros levél erejéig, ami elég gyenge teljesítmény. És bunkó is, mert jól tudja, hogy van pasim. És nagyra tartja magát, mert azt hiszi, hogy egy füttyre dobom miatta a kedvesemet. A témát le is zárom, kár volt rá pazarolni ezt a sok mondatot :-)
2010. okt. 21. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!