Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a pasi?

Figyelt kérdés
Előző munkahelyemen sokat szemeztem egy sráccal, egy buliban össze is jöttünk delíriumos állapotban (de csak egy éjszakára). Utána szinte hozzám se mert szólni, olyan volt, mintha szégyellte volna magát, ezért nem is erőltettem a dolgot. Viszont éreztem, hogy még mindig szimpi vagyok számára. A szeme előtt összejöttem a mostani párommal, a melóhelyemet is otthagytam, így már 2 éve nem is láttam a srácot. Erre a napokban írt egy mail-t, hogy szeretnék-e vele találkozni. Szerintem ez már nevetséges...
2010. okt. 19. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Inkább csak megbánta, hogy házinyúlra lőtt.

Most éppen nem volt senkije, megvolt a mail címed, tudta rólad hogy részegen bármibe belemész, így rögtön te jutottál eszébe.

2010. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha van párod és nevetségesnek tartod a "közeledését"akkor miért foglalkoztat ez a pasi?

Miért ilyen? Mert szexelni akar,és most épp nincs kivel, és úgy gondolja ha egyszer már lefeküdtél vele megteszed másodszor

2010. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak a húst akarja :-)
2010. okt. 19. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Azt meg kap a boltban!:)
2010. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudja, hogy még mindig együtt vagy a pároddal? Két év alatt változhatott volna a helyzeted, amiről valószínűleg nem tudna. Eszébe jutottál, próbálkozott. Szerintem ebben semmi nevetséges nincs.
2010. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarod túlbonyolítani?


Kérdezett valamit. Legegyszerűbb lenne válaszolni: "Nem, köszönöm, most nem szeretnék találkozni veled."


Nem kell sem indokolni a választ, sem azon agyalni, hogy ő miért most, és miért téged, és miért olyan, amilyen. Egyszerűen ez van, kérdezett valamit, illik válaszolni, bár akár azt is megteheted, hogy nem válaszolsz.

2010. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Miért ilyen? - mert egy ge*itartálynak néz.Inkább olyan férfiakkal foglalkozz,akiknek költőibb gondolatok jutnak eszükbe rólad.
2010. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez hulyeseg!A szorakozohelyek tele vannak csajokkal, akiket meg lehet dugni.En nem hiszem, hogy 2 ev utan ezert irt volna neki.De nincs kizarva.Szerintem attol tedd fuggove a valaszt, hogy te mit akarsz.Akarsz-e vele lenni, vagy nem.
2010. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
ha csak szexet szeretne arra találna könnyen mást. ez annál több lehet. én részben értem az illető srácot. voltam hasonló helyzetben, vagyis még mindig abban vagyok, de ha van párod akkor ez teljesen mindegy.
2010. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Válaszoltam neki, udvariasan visszautasítottam. Csak marhára nem értem miért nem kellettem neki akkor, amikor annyira oda voltam érte... Most meg már késő.
2010. okt. 20. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!