Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, mostanában mindig csak rá gondolok. Már egy éve barátok vagyunk, sokat segít nekem, mindig mondja hogy szivesen jön és segít tenni-venni szóljak bármikor, meg mindig kérdezi is ha találkozunk hogy mikor jöjjön. Sokszor felhív telefonon és csak úgy elbeszélgetünk. Egyszer azt mondta hogy nálam szebb lány neki nem kéne neki, meg most is azt mondta mikor találkoztunk hogy " ki ez a szép lány itt? :)" igazából idősebb tőlem, és nem tudom hogy télleg csak jóbarátok vagyunk, vagy tetszem neki???
2010. okt. 19. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Teccő hát!
2010. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lamafighter ***** válasza:
hogyne tetszenél butus :DD
2010. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja
2010. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos...
2010. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tetszel neki :)

Hány évesek vagytok ha megkérdezhetem? :)


21/L

2010. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 22 ő 32 :) de ő olyan más, szóval nem olyan macsó féle, hogy most ő "húzgálja a strigulákat" a lányok után.
2010. okt. 19. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
igen valószinűleg tetszel neki:)
2010. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!