Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívnék egy lányt, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívnék egy lányt, már régebben megígértem neki, hogy ha elmegyünk akkor fogunk narancsot is enni, mert mindketten nagyon szeretjük. Mi mást lehetne mellé enni? Javaslatok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de viccelődtünk MSN-en és konkrétan "meghívtam egy narancsra" :D

Szóval.. az úgy magában kevés.. mit ajánlotok mellé?


2010. okt. 18. 16:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
vegyetek egy narancs juice-t valahol ( műanyag pohárban amit útközben is tudtok inni) és sétálás közben tudtok beszélgetni;)
2010. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

xD LoL :D:D:D:D Narancs...xD


Szerintem menjetek el egy gyümöcsbárba:D nálatok nincs?!

Nálunk van...és akkor ehetnétek valami olyat, amiben van narancs:D

2010. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: gyümölcs formában gondoltam a narancsra szóval az mellé kellene valami "szilárd"


Második: egész jó ötlet, csak az a baj errefelé nem tudok olyat :D

2010. okt. 18. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
gumicukor :D
2010. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kaviar.... es pezsgo...
2010. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Neméppen ilyenekre gondoltam..

a narancsban ugye sok a folyadék.. ezért nem lenne jó ötlet még inni rá, szerintem

Mondjuk valamilyen süti? Édes vagy sós?

2010. okt. 18. 16:38
 7/12 anonim válasza:
hívd át hozzátok és csinálj neki gyümisalit:P (első, 17/L )
2010. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D:D nemrossz.. de azért első randin hazavinni? neem :D
2010. okt. 18. 16:40
 9/12 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy fiú léttedre tudsz-e sütni, ha nem kérj segítséged anyudtól, vagy valakitől, és süss csokis kekszet. Biztos találsz receptet neten, vagy valahol. Szerintem jó párosítás lehet, és még imponálsz is vele a lánynak ;)
2010. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

16:58-as!

Köszi! Ez nagy ötlet! Rohanok is a boltba!

2010. okt. 18. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!