Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés alatt, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés alatt, első pár randi után mennyit beszéltek? És ha beteg valamelyikőtök vagy sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Randiztam valakivel, ismerkedés alatt sem mindig írt "sokszor "(volt kb 1 hónap ismerkedés mire össze tudtuk hozni a randit, mindig volt valami), első randi után vagyunk, sokat dolgozott, aztán beteg lett és keveset ír. Ilyen lehet Ő? Keveset kommunikál? Vagy miért ?
2023. okt. 7. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az összes olyan ismerkedésnél, amiből lett is valami, már az elején megvolt az összhang, gördülékenyen ment a beszélgetés és viszonylag sokat is beszéltünk. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap a telefonon lógtunk, mert abszolút nem, de minden nap rendesen szántunk időt a másikra és lehetett érezni, hogy mindketten élvezzük és szeretnénk megismerni a másikat. Ez a napi 1-1 üzenet semmi és csak a kifogások mennek, valószínűleg annyira azért nem érdekled és azt sem kizárt, hogy mással aktívabban ismerkedik és te csak a tartalék vagy. A betegség sem jó érv szerintem, mert ilyenkor pont, hogy amúgy sem csinál az ember nagyon programot, csak otthon pihen vagy akár egész nap az ágyban fekszik, vagyis pont lenne ideje. Csak nem akarja annyira, hogy időt és energiát szánjon rá. Nekem is volt már olyan, hogy tényleg nagyon beteg voltam és a fél napot átaludtam, de a maradék időben filmeztem, olvastam meg egész sokat chat-eltünk és egyáltalán nem volt megterhelő, még fel is dobta kicsit azokat a napokat. Szóval nekem ez elég kifogás gyanús.
2023. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én betegen pont hogy egész nap fekszem és telót nyomkodok, úgyhogy pont akkor van időm rá. Volt egy exem aki amikor beteg volt nem nagyon írt és ezt nem is értettem. Figyelj szerintem ne alázd meg magad, offold most, nem érdekled, jön majd jobb :) Egyszer volt ilyen palim, aki már az ismerkedés alatt sem írt, párkapcsolatban sem, még kérdést is kiírtam ide és nem ilyen normális válaszok jöttek mint neked, hanem hogy mi a f.aszért lógok rajta, legyen életem, nem igaz hogy 3 napot nem bírok ki beszélgetés nélkül, ő csinálja jól hogy nem ír, engem is zavarna ha valaki elvárná hogy 5 óránként visszaírjak, stb. Na hát végül kiderült, hogy csak nekem nem ír, az exének akivel csal neki folyamatosan, és engem soha nem is szeretett. Azóta nagyon vigyázok ezzel.
2023. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt írta hogy személyesen jobban szeret beszélni. De minden nap nem tudunk találkozni sajnos. Sokat dolgozik,kevés ideje van. Mennyi kommunikáció "normális " egy kapcsolatban? Nem azt mondom hogy (minden nap) órákig beszéljünk de ez kevés szerintem. Túl gyakran nem tudunk találkozni mert sokat dolgozik de volt pl olyan korábban akivel jóval többet beszéltünk. Eddig 2x találkoztunk, már nem beteg. De sok a munkája.
2023. okt. 11. 21:36
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, talonban tart. Hagyd a fenébe, ne alázd meg magad.
2023. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engedd el szerintem is.
2023. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a jó úristenért nem hívod fel telefonon? Miért ez a nyomorult üzenet küldözgetés??
2023. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!