Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés alatt, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés alatt, első pár randi után mennyit beszéltek? És ha beteg valamelyikőtök vagy sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Randiztam valakivel, ismerkedés alatt sem mindig írt "sokszor "(volt kb 1 hónap ismerkedés mire össze tudtuk hozni a randit, mindig volt valami), első randi után vagyunk, sokat dolgozott, aztán beteg lett és keveset ír. Ilyen lehet Ő? Keveset kommunikál? Vagy miért ?
2023. okt. 7. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz kevés kommunikáció alatt?
2023. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tegnap is,ma is 1x írt csak.
2023. okt. 7. 20:17
 3/16 A kérdező kommentje:
Délelőtt írt utoljára
2023. okt. 7. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha úgy érzed, nem érdekled eléggé, valószínűleg úgyis van. Nálam szinte mindig beigazolódtak a hasonló megérzések..."meghúztam a lábamat, emiatt nem írtam 3 napig.." és társai. Kiderült, hogy nős xd
2023. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kéne ilyen. Pont most dobok egyy nyavajgosat akinek feje fáj meg neki hideg van

En kizárom az ilyeneket.


Volt egy beteges nyavajgos exem már, soha többet.

Kiabrándító.

2023. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Reggel írt utoljára. Van hogy másnap nézi meg az üzenetet. Nem tudom mennyire beteg.
2023. okt. 7. 20:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne felejtős, nem érdekled eléggé. Lesz majd olyan úgyis, akit igen.
2023. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem azért nem ír mert "nagyon" beteg? Ilyeneket írt tegnap előtt: jó volt végre megismerni, nagyon kedves lány vagy.
2023. okt. 7. 20:41
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Várd meg hogy jobban legyen. Ha utána is ilyen keveset keres akkor nem érdekled.
2023. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Na en meg ahogy offoltam a nyavajgósat hogy akkor mással leszek pihenjen, hirtelen váltott hogy de mindenáron már meg találkozni akar.

Mily erdekesek a pasik.

2023. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!