Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Az baj, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az baj, ha egy fiú úgy akar titeket felszedni a DISCO-ba, hogy "meghívhatlak valamire" szöveggel megy?

Figyelt kérdés

Ha már az italnál tartunk:

Mi a kedvenced? Vodka, sör??


2010. okt. 17. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik csaj ismerösöm szerint ez a lehetö lerosszab "csajozos duma"...
2010. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az nem baj,csak ilyen ócska szöveggel ne jöjjön oda hozzám senki mint pl ez a "szia cica,van gazdád"


kedvencem a pálinka :D:D

2010. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon elcsépelt és gázos szöveg. Mert ebből lehet arra következtetni, hogy csak le akarod itatni szegény csajt, ami normális embereknél nem éppen nyerő. :P Ha meg épp egy nősténygörcsös ribancot fogtál ki, akkor siker. :D Amúgy meg vodkanarancs. ;)
2010. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elég gáz duma. Magában foglalja, hogy a srác nem tartja magát elég értékesnek a lányhoz, ezért egy itallal próbálja megvásárolni az idejét.


Egy vadidegen nőt miért kéne meghívni italra? Mert szép? Na és, van rajta kívül ezer másik. Ha már beszélgettél vele néhány percet, és a belső tulajdonságai is tetszenek, akkor nyugodtan meg lehet hívni. De elsőre nem érdemes, mert csak lehúznak.

2010. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a jófenével szólítsa le az ember őket? Egyfolytában rázzák magukat, és ha táncolsz szolidan mellettük az se jön be.
2010. okt. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mit mondasz. Ha úgy mész oda, hogy "úristen, ő értékesebb nálam, mert jó nő, ezért szükségem van a pozitív megerősítésére, hogy jól érezzem magam a bőrömben", akkor semmi se fog működni. Ha szimplán jól érzed magad a bőrödben, akkor bármit mondhatsz, működni fog.
2010. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki aztán meglátjátok, megy-e. ;)
2010. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem értem pasikat, hogy miért akarnak ilyen dumákkal fárasztani minket...

De most komolyan! Ebből nekem totál az jönne le, hogy csak le akar itatni és lyukra játszik.

Egyszer egy srác így szólított le: "Hiszel a szerelemben első látásra vagy bejöjjek még1x"

Hát nem volt egy adonisz, de ettől a szövegtől egy az egyben szimpi lett.

Szóval sztem nagyon sok múlik azon, hogy mi az a mondat, a mivel fel akarsz szedni egy lányt:D

18/L

2010. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd el felejtettem: Sangria (L)
2010. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15:33

"Egyébként én nem értem pasikat, hogy miért akarnak ilyen dumákkal fárasztani minket..."

Neked mégis bejött egy ilyen sablonszöveg.. szal nem tudjuk mit gondoljunk. :P

2010. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!