Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg azt a fiút? Van egy 16 éves fiú (én L/15), aki nagyon bejön.

Figyelt kérdés
A buszon, buszmegben szoktam látni...(egy faluban lakunk:)) Sokszor látom, hogy engem néz...:) Lehetséges, hogy bejövök neki? Sajnos még nem beszéltünk egymással, és nem tudom, hogy szólítsam le, vagy mit tegyek, hogy végre történjen valami?:S Pls segítsetek. Köszi előre is.:)
2009. jan. 2. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem biztos hogy szimpatikus vagy neki mert én is csak akor szoktam feltűnően nézni ha bejön az illető szóval igen bejősz neki.


A leszólítással annyit hogy ha neked is bejön akor kicsit néz viasza rá hogy érdeklőc iránta mosolyogjál vissza és ha van esze akor érti, ennyit tatum segíteni remélem sikerült

2009. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először ne szólítsd le, csak nézz vissza és mosolyogj rá!

Azért gondolom, hogy próbáld ki ezt először, mert lehet, hogy a bátorságát gyűjtögeti, és megijedne a leszólítástól. vagy alig várja, hogy leszólíthasson, csak még nem küldtél egyértelmű jeleket :)

ha így se történik semmi, akor leszólíthatod valami semleges dologgal.

Hozzáteszem, én még soha nem szólítottam le férfit, ezek szerint kitűnően rebegtetem a szempilláim :)

A szempillarebegtetős praktikáim nem mesélem el, mert nem vagyunk egy korosztály, és valószínűleg nem ugyanaz lenne a hatás.

Mosolyogj, és sok sikert! :)

2009. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha odajönne a csaj akit stirölök és aztmondaná: Szia tetszel nekem.
2009. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16 éves és ismeretlen a srác. Nem fogja leszólítani. :) Én sem szolítanám le buszmegállóban, pedig már csináltam ilyet. Szóval vagy te leszel tökös, vagy senki, menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy honnan ismerheted. Hiper átlátszó duma, de ha bejössz neki tök mind1, mennyire átlátszó. És legalább lesz miről beszélgetni (ahonnan ismered suli, szomszéd Róza néni).
2009. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Nagyon sokat segítettetek.:) Már fél éve csináljuk ezt...:D nem hiszem, hogy oda jön hozzám... már eleget vártam. Szerintem eddig is egyértelmű jeleket küldtem neki, de megpróbálom még egyértelműbben.:) és várok még egy kicsit...addig is gyüjtöm a bátorságomat, hogy oda merjek menni hozzá.

És addig is várom még a tanácsokat és a leszólítási tippeket.;)

2009. jan. 2. 20:54
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, végül is veszteni valód nincs. :) Ha tényleg elég gyakran néz téged, akkor szinte biztos, hogy tetszel neki, csak valószínűleg bátortalan ahhoz, hogy leszólítson. Én örülnék neki, ha hozzám odajönne egy lány :)
2009. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönööm a válaszodat.:)
2009. jan. 2. 22:52
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy Ő mindig valami haverjával van...:S Én pedig egyedül... és nem tudom mit mondhatnék..:P

Várom a leszólítási tippeket.:;

2009. jan. 2. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem történt semmi?
2010. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!