Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire illúzió romboló ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illúzió romboló ha a randipartner hiányos fogsorral jelenik meg,közben meg büszkélkedik a külföldi útjairól?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy én gondolom-e rosszul.

Randipartneremrol kiderült személyes találkozás alkalmával hogy oldalt legalább két foga hiányos.

Mivel sokat mosolygott ezért elég feltűnő volt.

Közben mesélt róla hogy szabadidejében szívesen járja Európát.


Szerintetek nem fura kicsit hogy valakinek fontosabb az hogy utazásra költse a pénzét,minthogy megcsináltassa normálisan a fogait?


2023. szept. 15. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Neki ez a fontos.

Amúgy egyedül elég olcsó utakat ki lehet fogni, pár ezerböl tényleg meg tudod járni Párizst vagy Milanot. Egy jó fogorvos magánban meg ennél sokkal többe kerül. Sokáig kell rá spórolni, sok lemondással jár.

2023. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

.ost lincseljetek meg de ennél gazabb nincs !!

Ez az igenytelensegrol árulkodik szerintem .

Volt ilyen férfi sajnos a környezetemben is ,több millás új autó, közben amíg ki nem nyitja a száját (barna,le toredezet ....)

Nőben is van ilyen...undoritoak a fogai közben a vastag piros rúzs...

2023. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 - Jó fogorvos nem csak magánban van!
2023. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azért kérdés, hogy láthatóan igénytelenségből hiányoznak-e azok a fogak, vagy nem. Simán lehet, hogy volt egy balesete, és még nem gyógyultak be annyira a helyek, hogy lehessen kipótolni. De ha azt látom, hogy a többi foga sem szép / kezdenek rohadni, akkor nem lenne jó a véleményem róla.
2023. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!