Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Tudom h nem ez az első ilyen kérdés de konkrétabban:

Én 9.-es vagyok (14/L) ő meg 11-es (nem tom hány éves 17 körüli lehet). És én olyan visszahúzódó vagyok, és ilyen téren szerintem ő is (olyan cukiii). Mit gondoltok egy 9-es lánynak van egyáltalán esélye egy 11-es fiúnál?

És mit csináljak hogy felfigyeljen rám????

Köszi a válaszokat :P


2010. okt. 17. 08:00
 1/10 anonim válasza:

haverkodj a barátaival akik előbb utóbb bemutatnak neki téged. és ha szimpatikus vagy neki akkor lépni fog!


egyébként amikor én 9.es voltam nekem volt 11.es barátom...

szóval van esélyed!

2010. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon is van esélyed de ez a baráttal haverkodós dolog hülyeség
2010. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Szünetben a folyosón markold meg a golyóit és hosszasan mélyen nézz a szemébe. Hidd el biztosan felfigyel rád.
2010. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ajjajj, hogy ne lenne esélyed? Örülnek a fiúk annak, ha valaki rájuk néz. Inkább fordítva szokott lenni, a 11-es fiúknak még a 9-es csajoknál sincs esélyük, ha csak nem mercivel járnak, vagy mindenkinek beszólogatnak és verekednek.
2010. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fősulis létemre egy 10-es csajt se tudok felszedni, pedig se szegény nem vagyok, se csúnya, se unalmas.
2010. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már kétszer is előre engedett az ajtónál (bár én tök gyorsan mentem, lehet h azt hitte h sietek??) és néha össze akad a tekintetünk máskor meg észre sem vesz

de nem tudom h akar-e tőlem valamit

mit csináljak????????

2010. okt. 30. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszönj rá...aztán máskor már ő köszön jobb esetbe.Vagy keresd meg neten...vagy nemtudom nálatok mi a menő most:D

20/L

2010. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kérd meg hogy magyarázzon el valamit (matek stb) mert te nem érted, ő pedig már idősebb nálad, majd ha belemegy kérd el az msncímét;) ez szerintem bejön.
2010. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én egy 14 éves lánynak megadtam az esélyt mert végülis nem számított nekem hogy hány éves, mert tetszett nekem és szeretett volna megismerni ( egyébként 17 éves vagyok)

szóval van esélyed rá, mert sok fiúnál nem számít a kor

2010. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem van esélyed

biztos van valami közös téma csak egyszer kell neki indulni aztán megy vedd fel msn-re vagy iwiw vagy myvipen jelöld be és írj levelet ez bevált tapasztalat:D

L/17

2010. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!