Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha durvábban kalapál a szivem, ha meglátom a lányt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Régen mindig zavarba jöttem ilyen helyzetekben. Kb minden lány esetében. :) Aztán leszoktam róla. Csak, amikor van egy lány, aki nagyon tetszik, akkor durvábban ver. Amikor hirtelen a közelembe kerül a semmiből, akkor olyan, mintha szétáradna valamiféle folyadék a mellkasomban és elkezd verni a szivem. Viszonylag gyorsan, de főleg mélyeket.


A legdurvább eset az volt, amikor egyszer bevallottam egy lánynak, hogy tetszik nekem (nagyon-nagyon tetszett). Brutális volt. Soha nem vert még ennyire a szivem. Gyorsan és nagyon nagyokat. Már majdnem kezdtem aggódni, hogy mi lesz velem. Az egész mellkasom beleremegett és már a fülemben is nagyon hallottam. Azóta is szeretem még a lányt, csak már nem beszélünk :(.


Nektek van hasonló kolibri élményetek, vagy ez csak nálam van? Sztetek mennyire gáz? Lányok, ti mit szóltok hozzá? Szoktátok hallani az ilyet, vagy csak én képzelem, hogy kihalladszóthat?


2010. okt. 17. 00:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most mondanám ,hogy Gin Tonic ,mert attól tényleg nem izzadsz, egy cigi mert megnyugszol tőle , és persze mentos... de ez valakinél nem jön be. Én nem vagyok ideges nők terén ,de nekem pl a Vizsgák az amit te érzel a nőknél. mindenki izgul valami miatt ... de ha felkészülsz magadban sokkal jobb.
2010. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ugyan már, amikor én nem rég 13 évesen elmondtam annak a lánynak hogy szerelmes vagyok belé akkor a pulzusom vagy 120 volt. :D Mint hogyha adrenalin löketet kaptam volna. :D Na meg amikor akartam is valamit csinálni... Kelletett nekem vagy 5 perc míg lenyugodtam és tudtam normálisan beszélni. :D

14/F

2016. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálam több helyzetben is előfordul. Ahogy most kb 1 éve írtam a központit.. 😅 nem volt semmi ahogy vert a szívem. Olyan mintha kalapáccsal oda ütöttek volna. Meg általánosban amikor azzal a lánnyal beszéltem (aki 2-3 évig tetszett..) na akkor nálam is volt valami "vizes dobogás". A fülemben is éreztem rendesen a dobogást. De ilyen fellépésekre is nagyon sokszor ráparázok. Szoktam sokat futni, de ahhoz képest az semmi 😱. 15f fura...
2016. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!