Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha durvábban kalapál a szivem, ha meglátom a lányt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Régen mindig zavarba jöttem ilyen helyzetekben. Kb minden lány esetében. :) Aztán leszoktam róla. Csak, amikor van egy lány, aki nagyon tetszik, akkor durvábban ver. Amikor hirtelen a közelembe kerül a semmiből, akkor olyan, mintha szétáradna valamiféle folyadék a mellkasomban és elkezd verni a szivem. Viszonylag gyorsan, de főleg mélyeket.


A legdurvább eset az volt, amikor egyszer bevallottam egy lánynak, hogy tetszik nekem (nagyon-nagyon tetszett). Brutális volt. Soha nem vert még ennyire a szivem. Gyorsan és nagyon nagyokat. Már majdnem kezdtem aggódni, hogy mi lesz velem. Az egész mellkasom beleremegett és már a fülemben is nagyon hallottam. Azóta is szeretem még a lányt, csak már nem beszélünk :(.


Nektek van hasonló kolibri élményetek, vagy ez csak nálam van? Sztetek mennyire gáz? Lányok, ti mit szóltok hozzá? Szoktátok hallani az ilyet, vagy csak én képzelem, hogy kihalladszóthat?


2010. okt. 17. 00:18
1 2
 1/13 anonim válasza:

de cuki vagy :D nekem is szaporábban vert a szívem, amikor azzal a sráccal beszéltem, aki nagyon tetszett. ez szerintem teljesen normális, meg hogy elvörösödsz, és kiver a víz, én pölö hülyeségeket hadováltam az időjárásról :D:D kicsit sem volt ám feltűnő a srácnak.....

szóval minden OK másokkal is történik ilyen :)

18/L

2010. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, és most, hogy elképzeltétek magatok előtt a 11 éves ovodást, közölném, hogy 20F vok és ez az ultrakolibri élményem fél éve volt :D
2010. okt. 17. 00:29
 3/13 anonim ***** válasza:

én 3 évig voltam együtt barátnőmmel , fél éve dobott ki de mai napig ha meglátom az utcán elég rendesen dobog a szívem ..

21/f

2010. okt. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ultrakolibri élmény :D te dinka vagy :D szerencsés lány lesz, aki téged választ :]
2010. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát nekem durvább volt sztem

annyira izgultam régebben, h a gyomorsavam annyira beszaporodott, h rendesen hányingerem volt

és biztos nem vok b**i, mer van bnőm

2010. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

1. vagyok :D

eszembe sem jutott, h 11 körül lennél. csak azért mert szerintem ez aranyos dolog, attól még lehetnél szakállas 70-es is :D:D de be kell vallanom, h 16-18 körülinek képzeltelek.

attól még ez teljesen OK minden korosztályban :)

2010. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja, akkor nem vok egyedül. Azt találtam furának ezekben az élményekben, hogy volt már egy barátnőm, akinél nem éreztem ugyanezt. Szal talán kicsit hevesebben vert, de annyira nem. Még akkor se nagyon, amikor megcsókoltam. Aztán szakítottunk is, mert rájöttem utánna, hogy nem szerettem eléggé. Ezt a szívdobogást meg azért nem értem, mert szoktam pl futni, ahol 160-180-ig is felmegy néha, de ott inkább pici ütések vannak. Ez az élmény meg már ilyen kalapálás volt, mintha fel akarnék robbanni. És adrenalinos helyzetekben (pl fák között mászkálós pályákon) is felgyorsult, mert izgultam meg koncentráltam, de ennyire azért nem.


Valaki azért nem tudna erre egy biológiai magyarázatot adni? Legalább arra a meleg folyadékszerű valamire, ami szétárad. Az lenne akkor az adrenalin? (csak mer extrémebb helyzetekben nem érzem ezt, de lehet azért mert annyira koncentrálok, hogy nem veszem észre)


Ja és szerintetek ebből le tudom tesztelni magamban, hogy mennyire fontos nekem a lány? Szal, ha nem tudom pl, hogy mi legyen, akkor hallgassak a szívemre? :D

2010. okt. 17. 01:03
 8/13 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok én is, ilyen helyzetekben olyan adrenalin injekciót kapok az agyamtól, hogy besz*rás! Nem szeretem, mert a pulzusom környékezi a 200-at, aztán beszélni sem tudok :D Sajna elég baj ez, nem szoktam örülni neki.
2010. okt. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez a félelem, aggódás miatt van..és a szívdobogás ennek a pszichoszomatikus tünete
2010. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1* épp szerelmet készültem vallani és ugyanezek a tünetek léptek fel a szivem majd kiugrott hallotta a csaj ahogy dobog elkékült elöttem minden iszonyúan elkezdtem fázni kiment belőlem az erő és elájultam:(
2010. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!