Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a lány 16 éves a fiú pedig 24?

Figyelt kérdés

Igazából egyikönket se érdekli annyira bár sok az elöitélet!Föleg a srácot piszkálják ezzel hogy nem tud "normális"korú lányt találni magának!

De azért ebben az is benne lehet hogy sokan próbálkoznak nálam mert szerintük "milyen ... jó csaj vagyok"

De ez a srác akkor is más mint az eddigiek,mert rajta érzem elöször azt hogy engem szeret!Azért aki vagyok és nem csak egy "nagymellü ... jó csajt"(mint ahogy sokan néznek rám) lát bennem!


2010. okt. 16. 21:37
1 2
 11/17 anonim válasza:

utolsó!


Hülye vagy?!


Hát vagy nem tudod értelmezni amit írtam????

Szövegértés nálad hol van???? :D

35 éves nő vagyok és a 9éves fiam véletlenül hallotta amikor 2 nyolcadikos lány erről beszélt...

Na és látom én is hogy az iskola előtt és az utcán mit művelnek a 14-15éves fiatalok!

Szerinted a kérdező mikor kezdte?

Én se tartom normális dolognak hogy ez van már 8.osztályban!!!


Különben ha olyan sokat olvasnál,és annyira sok oldalú lennél mint én,akkor ezen nem lepődnél meg,mert már köztudott dolog,hogy sajnos ilyen világban élünk...

Évzárón láttam hogy a 7.osztályos lányok hogy ki vannak fejlődve..és nem 13-14évesnek néznek ki,pláne ha egy kis smink és nőiesebb ill.csinosabb ruha van rajtuk.

2010. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

16 évesen igaz csak 22 éves barátom volt, de volt és a mai napig együtt élünk, boldogan, normálisan. :)

21/L (és 27/F)

2010. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért hallgatsz másokra?Ne érdekeljen senki véleménye!Én nem voltam 15 éves mikor megismerkedtem egy 9 évvel idősebb fiúval,ő akkor volt 24!Minket sem érdekel mások véleménye,és már 3és fél éve együtt vagyunk!!Nem számít más mit gondol!

Sok sikert,és kitartást!

Puszi

2010. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igazából a mai világban egyáltalán nem gáz, de a saját véleményem szerint igen( bocsi :) ) most gondold át, ő már szorzótáblát tanult amikor te megszülettél :), másik meg amit te is felvetettél, sztem találjon mki saját korához való partnert. off: én speciel ilyen vagyok, hogy +- 1 max nagyon max 2 év külömbséggel keresgélek magamhoz való csajt, igaz nem nagy sikerrel mert ők is "férfiakkal" akarnak együtt lenni, meg a másik hogy ők már nem tartják maguknak valóhoz a velük egykorú pasikat.off off//
2010. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
lemaradt h 18/kukitulaj
2010. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

23:23


Olyan jó olvasni egy ilyen tájékozott ember véleményét, mint te... Komolyan. Itt osztod az észt, aztán majd ha a te lányod 16 lesz, úgy fogod óvni-védeni, hogy magadra se ismersz. Ez nagyon kész... :D

Persze, lehet, hogy nem vagyok szerelmes. Vagy még nem is voltam. Köszönöm, hogy eldöntötted helyettem.

2010. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha jól kijöttök de mások zaklatnak emiatt akkor valószinüleg kifog rátok hatni... véleményem szerint gáz.. igaz attól is függ hogy milyen szinten van agyilag a csávó...valójában nem hiszem hogy gond lenne ha már a csaj is legalább 20 éves...de a 16 az még gyerek... lehet nem ugy gondolkodik de akkoris az...de ha mégis elvagytok akkor nem kell adni mások véleményére és nem számit...de ha itt megkérdezted akkor már valószinüleg volt köztetek vita tárgya ez...
2010. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!