Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a lány 16 éves a fiú pedig 24?

Figyelt kérdés

Igazából egyikönket se érdekli annyira bár sok az elöitélet!Föleg a srácot piszkálják ezzel hogy nem tud "normális"korú lányt találni magának!

De azért ebben az is benne lehet hogy sokan próbálkoznak nálam mert szerintük "milyen ... jó csaj vagyok"

De ez a srác akkor is más mint az eddigiek,mert rajta érzem elöször azt hogy engem szeret!Azért aki vagyok és nem csak egy "nagymellü ... jó csajt"(mint ahogy sokan néznek rám) lát bennem!


2010. okt. 16. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint az előző pár millió hasonló kérdésben lehetett olvasni, ne törődj más véleményével, ha szereted.
2010. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A különbség akkor 8, azaz az oxigén.
2010. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Csak kihasználja hogy fiatalabb vagy sokkal, hát nem ez sok férfi álma? Szerintem keress egy korodbelit. 16 évesen egy 24 éves pasi? Majd úgyis eloszlanak a rózsaszín felhők, de akkor már késő lesz.
2010. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Nagy a melled, és elhiszed, hogy őszintén szeret? Ó, igazad van. Egyébként tényleg elég gáz, hogy 24 évesen nem tud megszerezni magának egy korabelit. Ez arra vall, hogy valami elég nagy gáz van belül.

Például nem volt tinédzserkora.

De ez majd úgyis visszaüt a "kapcsolatotokban"

2010. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Utolsó!


Szerintem nincs igazad!

Régen,nagyon régen voltál Te már szerelmes...

biztos Te is vágysz rá!;-)


Kérdező!


Ne törődjetek azzal hogy ki mit mond és gondol!


Legyetek nagyon boldogok!:-)


Ismerek egy házaspárt ahol a csaj 16éves volt a srác 22 amikor össze jöttek,és 18éve!boldog házasok,3gyönyörű gyerekük van.:-)

2010. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

21,48!


Neked sincs igazad!

2010. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Anno én 14 voltam, a párom 29. Sok mindent vágtak a fejünkhöz, nem foglalkoztunk velük. Igaz, eleinte soknak éreztük mi is, de ahogy telt-múlt az idő valahogy már összecsiszolódtunk, nem tűnt fel se lelkileg, se testileg, hogy köztünk ekkora a korkülönbség. Van 2 gyermekünk és már 15 éve vagyunk együtt (4 éve házasok).
2010. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az ember a korral jobban tudja etetni az éretlen, tapasztalatlan lányokat, hogy bizony nem azért van velük, hogy jól megdugja, hanem mert tényleg érzelem is van...

Neked van jó kis önbizalmad, nem is baj, majd egy pár pofára esés után elmúlik.

Nekem is könyebb 6-8 évvel fiatalabb lányokat megbolondítani, mert van kocsim és jól keresek az egy másik dolog, hogy nincs undorom és igényem ezt a fajta életmódot élni, mert szánalmas és megaláznám vele azt a tényt, hogy Férfinak születtem, nem egy lúzer balf@sznak, aki kislányokat kúrogasson.

2010. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

A mai 16évesek már nem olyan kislányok!

Változik a világ...


pld.a 8.osztályosok nagy része már nem szűz,én sok éve 17éves voltam amikor először..

2010. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Attól nagylány valaki, hogy már 8. osztályban kefél?!?!

Te sem vagy több 16 nál...

2010. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!