Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet esély 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esély 2. találkára?

Figyelt kérdés
Megvolt az első "randi". egész jól elvoltunk, beszélgettünk sétálgattunk. (semmi komolyabb nem történt) de viszont a vége felé már kifogytam a témából ő meg nem tudom kicsit talán félénk volt. szóval párszor volt hogy nem szóltunk semmit :S. Van esély 2. randira szerintetek ? és ha igen akkor mennyi idő után kérdezzem meg őt hogy találkozna e velem mégegyszer. 17F
2010. okt. 16. 18:20
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
1-2hét múlva szerintem simán mehet ha neki is jó.
2010. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ezen múlik. Ha jól nézel ki, az se baj ha egész idő alatt 2 szót szóltok. Ha nem, az se segít ha végig egymás szavába vágtok.
2010. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok :)
2010. okt. 16. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hát esély hát szerintem következő hétvégén addig meg bszélgess vele folyamatosan msn vagy ha összefuttok és nem siet... sok sikert.
2010. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem köszi :) jöhet még ha valakinek van még véleménye
2010. okt. 16. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Ember!!! Én már a randi végén megkérdezem hogy: Lenne kedved legközelebb is talizni velem?


És akkor nem idegeskedem othon rajta úgy mint te most hogy vajon hogy sikerült a randi...?


Mert ha ezt megkérdezed tőle akkor két választás van vagy azt mondja hogy majd megbeszéljük meg (akkor ez azt jelenti hogy nem vagy szimpi nem akarok veled talizni) vagy azt mondja hogy igen persze... és te itt mondasz egy tippet, például azt hogy megnézhetnénk egy filmet, és már meg is beszéltétek a következő randit...



20/F

2010. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha gazdagok a szüleid akkor akar majd találkozni veled, ha nem akkor ne is álmodj róla.
2010. okt. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem is elhívott egyik fiúhaverom találkozni pár napja.. és érdekes, ugyanez a szitu :/ szerintem kérdezd meg a csajt pl. msnen, hogy lenne-e kedve újra találkozni. L
2010. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, elhívtad?
2010. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!