Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetnék kevésbé görcsös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék kevésbé görcsös?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy bármilyen élehelyzetről van szó, nagyon merev vagyok. Nem tudom magam elengedni. Nem tudom magamat adni, és ez zavar. Pedig szeretném, de valahogy nem megy....mondjuk önbizalmam sincs valami sok:S

19/L


2010. okt. 16. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel! Én sokszor még sírok is h milyen hülye vagyok :(
2010. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaja, ismerős:S
2010. okt. 16. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, minden a fejben dől el. Ezt belül kell átgondolnod. Kérdezz magadtól dolgokat és próbálj rájuk őszintén válaszolni. Pl. miért vagy ilyen? Mitől lehetsz ilyen? Hogyan változtass? Sok helyzetben tényleg nehéz magunkat adni. Nekem sincs sok önbizalmam, de hála a barátomnak, ismerőseimnek, kicsit megnőtt. :) Ha valami jót csinálsz, ünnepeld meg, ha ügyes vagy valamiben, nyugodtan dicsérd meg magad, pl. vegyél egy csokit a boltban, vagy csak egyszerűen mosolyogj. :) Nem egyszerű dolgok, de belül van mindennek a kulcsa, tehát ha pl. azt hajtogatod, hogy úgysem fog sikerülni, biztos, hogy nem fog, mert ezt rögzíti a tudatod, de ha egy kicsit is bízol, reménykedsz, akkor meglesz az eredménye. Ez olyan pl., hogy ha valakinek huzamosabb ideig mondják, hogy hülye, akkor egy idő után teljesen elfogja hinni és tenni sem fog ellene, mert belérögzül. Ne vedd túl komolyan az életet, nevess a saját hibáidon, kérd ki a barátaid, családtagjaid véleményét, hisz ők ismernek igazán, ők tudnak tanácsot adni, segíteni, elmondani, mik a hibáid, min kéne változtatnod.

Üdv. :)

18/L

2010. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis teljesen ilyen vagyok, változtatni szeretnék rajta, de nem megy :S
2010. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!