Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, Egy fiú teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, Egy fiú teljesen az idegeimre megy?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamról van szó.Ha odébbmegyek két lépés, jön utánnam..MINDÍG,ha elmegyek valahová jön ő is.Ha leülök valahova leül ő is><

Folyton mondja a nap végére már iszonyat fárasztó szövegét.Először tényleg jófejnek tartottam, de mostmár az idegeimre megy.Ráadásul teljesen "más" úgymás..csak a gyakori nemengedi már aztaszót sem>< nem az.de ha le"más"ozzák akkor direkt játssza az eszét..meg nem sok fiú barátja van csak 3-4 mert mind bunkók az ő elmondása szerint.

Hogy vakarjam le magamról, hogy ne bántsam meg, és ne haragudjon meg rám?

(már egyszer mondtam neki h te ne gyere már mindíg utánam..de erről ennyit meg sem hallotta><)

15./L


2010. okt. 16. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit más? B*zi?

Francért nem lehet értelmesen leírni a problémát.

Mondd meg neki, hogy megterhelő számodra és vegyen vissza.

Nem kell ezt ragozni.

2010. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen az, de nem engedte a gyakori kiírni><
2010. okt. 16. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
mondazt neki hogy "takarodj innen te retkes fartúrú senkiházi"
2010. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is az egyik oszttársam tökre az agyamra megy én is igy voltam h elsönek tök jo fej meg minden de már istenem elegem van belöle annyira nem érdekel már h mit mond és szinte egésznap csak dumál és még orán is jaj már nagyon elegem van belölle...-.-'
2010. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja meg én is ha arrébb mek akk is követ pedig nem is mek messzire meg semmi egy lépést mek és jön...-.-'
2010. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.. Mondd h már unod, hogyan állandóan rádtapad. Bírod ,de azért ne akaszkodjon rád ennyire. Nem tudom én megmondanám xD
2010. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
>< ez mi az isten?
2010. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
><
2010. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
><= mérges,vagy ideges,netán kínai vagy japán.
2010. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mond neki azt hogy kolerás vagy és elterjedtt az egész testetben tuti hogy nem megy többé a közeledbe
2010. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!