Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még a levegőre is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még a levegőre is féltékeny! És teljesen az idegeimre megy! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Amúgy neki a legnagyobb baja, hogy amikor mi összejöttünk(kb 1,5 éve) nem töröltem magam egy bizonyos társkeresőről, ahova mióta vele vagyok, ő jár fel. És zavarja, hogy folyamatosan kapom a leveleket.De ő meg vipen kap csomó levet majdnem minden nap, szóval amíg neki írogatnak,és nagy röhögve visszaír mindnek, míg én ott vagyok nála, szerintem tök jogtalanul féltékeny. De folyamatosan ezen vitázik, és mindig csak én vagyok mindenért a hibás.Mit csináljak vele?(Mindketten 18 évesek vagyunk)Köszi előre is...
2010. jan. 19. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tudsz tenni, szerintem nincs túl sok oka féltékenységre, neked több lenne... Mondd neki, hogy változzon, mert a túlzott féltékenység megöli a kapcsolatot (tapasztalat...)
2010. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak szerintem beteges. Hiába beszélek vele, ha a vipe meg a levelei jön szóba, mindig bújna, meg vigyorog az orra alatt, de az Istenért se mondana semmit.
2010. jan. 19. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Orulj neki!Az en parom tegnap kijelentette,hogy ha jon vmi jo pasi nehogy kihagyjam,fekudjek le vele nyugodtan.:(Hat elege pofanvagott a dolog.
2010. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan barátom aki túlzásba vitte a féltékenységet, ez okozta a kapcsolatunk végét is.

ilyen oldalak meg levelek hülyeségek, amíg helyszínt időt nem beszéltek meg, vagy nem flörtöltök másokkal addig ezen hülyeség veszekedni szeritnem...nyíltan beszéld meg vele h mi nem teccik esetleg mihez kéne máskép hozzá állnia...megoldható ha szeretitek egymást..:)

2010. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim. Ott is hagytam rögtön. Nekem nem hiányzik az agybaj, hogy folyton idegesítsen. Annyit nem ér az egész.
2010. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy tulajdonképpen én nem is tudom kikre féltékeny, mert ugye nem én járok fel hanem ő. És mégis engem csesz le...ő meg mutogaja nekem h épp kik írtak neki...Hát tuti hogy nem 100-as..Csak az a baj h szeretem,
2010. jan. 19. 19:26
 7/7 anonim válasza:
Én magam is halálosan féltékeny típus vagyok. És sajnos életem kapcsolata ment tönkre a féltékenységem miatt. Inkább töröld magad a társkeresőről és adj időt a pasidnak hogy változzon. Saját tapasztalat! Én annyira féltékeny voltam hogy beképzeltem még azt is hogy megcsal a barátnőm. Tudtam hogy nem de akkor is a szemére vetettem. Életem legnagyobb hibája volt. Segítsd ki a pasidat ebből. Éreztesd, hogy megbízhat benned.
2010. jan. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!