Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha valamit nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valamit nem akartok, azt miért nem lehet nyíltan elmondani?

Figyelt kérdés

Volt néhány eset, amikor kezdeményeztem egy lánynál, és Ő ezt nem akarta, akkor egyszerűen elsumákolta a dolgokat, nem válaszolt az sms-re, ha kerestem nem jelzett vissza, ilyen helyzetekre gondolok...

Azonban volt egy lány aki nyíltan elmondta, hogy Ő nem szeretne kapcsolatot, és ezzel mind a kettőnknek rengeteg időt spórolt meg. Komolyan büszke voltam rá, hogy végre valaki aki egyenes...


Szóval ez miért jó nektek? Nem könnyebb egyenesnek lenni?


Nem bánt meg szerintem senkit, ha elmondjátok, hogy NEM...


2010. okt. 16. 12:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, a pasik gyakran benézik, ha egy lány kedves velük...

Akkor talán az indokot kell jól elmondani, amiből kiderül teljes mértékben.

2010. okt. 16. 15:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Naa.. azért ez fiúkra ugyanúgy jellemző!

Én egyébként azért szoktam sumákolni, mert gyűlölök másokat megbántani.

Illetve helyzetfüggő a dolog mert van amikor egyenesen megmondom az igazat..

De tényleg, nekem örömfakasztó kényszerem van :D, ezért nem akarok soha senkit sem megbántani..

17/L

2010. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!