Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha valamit nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valamit nem akartok, azt miért nem lehet nyíltan elmondani?

Figyelt kérdés

Volt néhány eset, amikor kezdeményeztem egy lánynál, és Ő ezt nem akarta, akkor egyszerűen elsumákolta a dolgokat, nem válaszolt az sms-re, ha kerestem nem jelzett vissza, ilyen helyzetekre gondolok...

Azonban volt egy lány aki nyíltan elmondta, hogy Ő nem szeretne kapcsolatot, és ezzel mind a kettőnknek rengeteg időt spórolt meg. Komolyan büszke voltam rá, hogy végre valaki aki egyenes...


Szóval ez miért jó nektek? Nem könnyebb egyenesnek lenni?


Nem bánt meg szerintem senkit, ha elmondjátok, hogy NEM...


2010. okt. 16. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindíg őszintén megmondtam mi a helyzet. De vannak lányok akik élvezik hogyha egy fiú akar tőlük valamit és húzhatják az agyát.. Sajna ez van.
2010. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen féreg csajok sajnos sok van belőlük ők szeretik ha valaki fut utánunk csak ,hogy érezzék ,hogy fontosak ezek ilyen 1 forintos csajok ha nem ír vissza egy sms után hagyd a fenében...
2010. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez mindkét nemre igaz egyaránt. velem is volt már ilyen. és én sem értettem, hogy miért nem lehet megmondani egyenesen. valaki ilyen, hogy nem meri vagy nem akarja megbántani a másikat, és inkább elsumákolja a dolgokat.

de látod, írod, hogy már találkoztál olyan lánnyal, aki egyenes volt veled. szóval nincs veszve minden. csak egyszer találj olyat is, aki igent mond:)

sok szerencsét.

2010. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az, hogy nem válaszol, az inkább parasztság szerintem...
2010. okt. 16. 12:51
 5/12 A kérdező kommentje:

3. Azzal nincsen gond:), csak a környezetemben is tapasztalom, hogy miket művelnek, illetve nem...

Szerintem a lényeg itt a lerázáson van, de én legalább is ha egy olyan lány próbálkozna, akitől nem akarok semmit, és írogatna nekem, akkor lehet zavarna nem? Ezért könnyebb lenne azt mondani, hogy ne keressen... Ennyi...

2010. okt. 16. 12:55
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Mert nem akar a csajod lenni de a haverod/barátod igen. Ha megmondom kerek perc mi van, de továbbra is beszélünk, akkor újra és újra bepróbálkoznak.

Ráadásul sunyi módon, félreérthető viccekkel... és nem veszik a finom jelzéseket.

Van olyan nap, amikor tényleg nincs erőm már ehhe, és inkább vissza se írok neki. Vannak napok, amikor jobb is, mert annyira kiborít a közvetlen környezetem, hogy egy ilyen "ártatlan csipkelődésre" válaszul esetleg olyat írnék, amitől egy életre megutál az illető.


Nehéz valakit tapintatosan elküldeni. Ilyenkor mindig bevillan a kép, amikor nekem nem jött össze valaki... Mivel fontos nekem az illető, ezért nem akarom bántani. Ebből viszont sokan nem értenek.

Ettől durvábban elküldeni nem szeretném mert félek, hogy elveszítem mint barátot.

2010. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van igazság abban amit mondasz, de akkor mivan azzal akivel egy ilyen eset után nem is beszéltél? Az még barátként sem akar kezelni, de még is sumák volt!?
2010. okt. 16. 13:15
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak lefáradt a próbálkozásaidtól... ő is ember, lehet hogy épp nincs lelkileg olyan stabil állapotban, hogy legyen energiája a te flörtölésedre...
2010. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mondja nyíltan, mert nem akar megbántani. Ezért inkább csak célozgat arra, hogy nem jössz be neki.
2010. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig igyekszem előre tisztázni, hogy ez most részemről nem fog menni, általában meg is mondom hogy miért. Ennek ellenére én egy iszonyatosan nyílt és emberszerető alaknak tartom magam, akinek fontos az, hogy jó hangulat legyen körülötte, és sokszor bohócot csinálok magamból, csak azért hogy a rossz vagy feszült hangulat kicsit oldódjon... Ez sajnos nem sajnos sokaknak vonzó tulajdonságom, és hiába mondom azt, hogy jelenleg nem szeretnénk semminemű kapcsolatot senkivel, akkor is hajlamos az ember félreérteni minden apró "jelet", ami esetleg arra utalhat, hogy még is lehetne valami... Pl most is ilyen helyzetben vagyok, a srácban igyekszem megerősíteni minden egyes alkalommal, amikor érzem hogy megint rápörgött a témára, hogy nem szeretnék tőle semmit, elkerülni nem tudom, hisz csoporttársak vagyunk, levegőnek nézni nem akarom, mert azt taplóságnak tartom, és ő sem szeretné, ugyanakkor néha úgyérzem belefáradtam, és ez egy olyan örödögi kör, amiből nem lehet kikerülni. Ilyenkor egyszerűbb ha ritkábban válaszolgatok az sms-eire, üzeneteire, stb... amikből érzi, hogy valóban úgy van ahogy mondtam. Lehet hogy én viselkedek félreérthetően, erre még nem sikerült rájönnöm, viszont amondó vagyok, őszinte is lehet az ember kíméletesen!
2010. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!