Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar is tőlem valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar is tőlem valamit, vagy csak próbálkozik?

Figyelt kérdés

Szerintem alakul közöttünk valami a sráccal,egy suliba járunk,de külön osztályba.

Most nem rég szakított a barátnőjével,és mindig azt mondja hogy kell neki egy kis idő,de a csajt is szereti,meg engem is.

Barátnőmnek is mondta hogy bejövök neki,járni is akar velem,olyanokat ír nekem hogy szeretlek,meg (LLLLL) meg puszi,ilyenek. Sajnálja is hogy nem egy helyen lakunk. (Vonattal kb. 10 perc!!)Ugyanígy barátnőmnek mondta hogy nem szeretné ha azt hinném hogy csak játszik velem!

Olyanokat ír hogy kár hogy engem nem ölelhetett meg az ölelés világnapján,ilyenek.

Szórakozik velem,vagy szeretne is tőlem valamit?

Ti hogy látjátok??

15L


2010. okt. 16. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
(LLLLL) ---> ez mit jelent?
2010. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én úgy látom hogy nem látok el addig:S szabolcsban lakok és hát elég messze vagy ...még szemüvegbe se látok el sajna addig ne haragudj :(
2010. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. (LLLLL) Szív. :D Mert (L) Ő meg sok szivet küldött.

2. Nagyon vicces.

2010. okt. 16. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ha annyira nagyon akarna vmit, akkor nem csak mondogatná, hanem 1-ről a 2-re lépne. vagy még tényleg nem tudja magát túltenni az exbnőjén. vagy a plátói szerelem híve:D
2010. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak szórkozik,hagyd a p*csába
2010. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván azért próbálkozik, mert akar tőled valamit.... de m1.xD
2010. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!