Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből a fiu-lány barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a fiu-lány barátságból több?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal a munkahelyemen, nekem akkor egy 1,5 éve tartó komoly kapcsolatom volt, ő tudta, hogy ez a kapcsolat van. Egy idő után elkezdtünk nagyon sokat beszélgetni, és fellángolást éreztem iránta, illetve engem ráébresztett arra, hogy milyen toxikus kapcsolatban is élek. Egy pár napig tartott ez a sok beszélgetés, utána apadt, majd abba is maradt teljesen, de még néha-néha beszélgettünk, de nem napi szinten. Ekkor szakítottam az akkori párommal, de nem beszélgettünk még utána sem. 2 héttel a szakítás után bele ugrottam egy másik kapcsolatba, na aznap, hogy ezt a làny megtudta, rámírt, és azóta napi szinten beszélgetünk megint. Elmesélte a fiú ügyét, ami neki elég bonyolultan akadt, és hoppon maradt, de voltak köztük dolgok, és is nagyon bele szeretett abba a fiúba. Én 3 hét múlva kiszálltam az új kapcsolatból, mert az is toxikus lett volna, és abból most elegem van. Azóta minden egyes nap, minden este, órákon át beszélgetünk, mindenről ír, én is neki, és rengeteget tudunk egymással beszélgetni. A munkában is többet vagyunk együtt, jön velem mindenhova, ha tud. Egyszer mondta, hogy neki az olyan srácok jönnek be, mint én ( szó szerint mondta), viszont mindig elmondja, ha egy fiú ráír, vagy ha meglàt egy helyes fiút. Nem tudom eldönteni, hogy szerinte ez barátság, vagy több is lehetne. Én megint fellángoltam, és egyrészről azt érzem, hogy amíg ilyen szinten az életem része, nem fogom tudni elengedni, esetleg ismerkedni mással. A mozit “barátosan” már felhoztam, el is jönne, nem jött még össze, elmondása szerint nem volt jó neki. Több dolgot sem értek, többek között, hogy mièrt akkor jelent meg újra, amikor összejöttem azzal a másik lánnyal, ( azt a kapcsolatot nagyon-nagyon ellenezte). Rá szeretnék kérdezni a randira, de nagyon nem tudok kiigazodni rajta, mert semmilyen jelet nem ad, azon kívül hogy egész nap beszélünk, munkában és azon kívül is. Szerintetek mennyi esély van arra, hogy ő is szeretne többet, illetve ha nem, tönkre tud tenni egy ilyen egy barátságot? Nagyon szeretem mint barát is, és nem szeretném tönkre tenni a barátságot.

Ps.:


Igazából tudom, hogy barátságként nem tudnám folytatni, mindketten ugyan arra vágyunk, sokak szerint összeillünk, és nincsen egy fiú barátja sem. Viszont kb 1,5-2 hete beszélünk folyamatosan, és nem szeretnék már várni, mert a “friendzone”-ból kitörni tudom, hogy kb lehetetlen.


Bocsi, ha hosszú lett!


23/F 21/L



2023. aug. 21. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira.
2023. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

ez egy korrekt csaj aki nedvesedik tőled de nagyon és eddig bírta.


Magának akar és nem kockáztat versenyben szált érted.


Munka után a szertárban megkapod, gumit vigyél.

2023. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!