Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyen az 1. randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az 1. randi?

Figyelt kérdés
na tehát az a van hogy van egy lány akit nemrég elhívtam egy találkára. neki nem randit mondtam hanem hogy találkoznék vele. Szerintetek levágta hogy randira gondolok? :) ja meg még az hogy soha nem találkoztunk élőben. És így első találkozón meddig lehet elmenni? csók vagy vagy mikor fogjam meg a kezét vagy hogyan csináljam az egészet? nagyon töketlennek érzem magam. légy szíves segítsetek. előre is köszi a válaszokat.
2010. okt. 15. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ugy gondolja hogy randira hívtad! Esetleg ha találkoztok kezdjétek csak egy puszival, beszélgessetek és a végére majd kialakul a többi!
2010. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt első randin csók (nem rajtam múlt), de barátomnak igen. Helyzet adja, meg ha rajtad nem, akkor a lányon, mennyire félős, vagy mennyire érzi jól magát a közeledben. Mi se mondtuk ki soha, hogy randi, de a harmadik találkozásnál, szopás közben már szerintem mindkettőnk tudta. :D
2010. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ahj b*ssza meg:D -.-;
2010. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találkoztok.. nevezzétek bárminek:D

elején 2 v 3 puszi. beszélgettek, leültök vmi padra vagy esetleg beültök valahova. :D értelmesen elbeszélgettek...:)

csókot akkor adj ha úgyérzed h ez a lány kell neked ;)

2010. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RoŁanĐ válasza:

Én személy szerint nemszoktam elsütni a csókot elsőnek am tuti h randinak vette, a lényeg, hogy első alkalommal nemhiszem hogy szükséges a csók mivel nemtudhatod hogy tényleg bejöttél-e neki esetleg ha valami módon jelezte neked vagy konkrétan beszélt róla akkor, de ha nemcsókolod meg és hazamész akkor hagyj 2-3 napot h megint elhívd addig derísd ki hogy hogy érezte magát veled, melyik események voltak neki a legjobbak meg ilyesmi és ha pozitív jeleket kapsz vissza akkor esetleg 2. randin menjetek el valahová pl.: bowlingozni az elég szórakoztató tud lenni ha esetleg ügyetlen akkor neriadjatok vissza hanem segíts neki és lássa hogy megbízhat benned és törődő vagy mert az első 2 randi a legfontosabb benyomás. utána találka végén vagy egy padon ülve átkarolod ha aztmondja fázik akkor tuti karold át mert azt jelként mondják de lehet esetleg búcsuzáskor is.

Jah és még valami az elsőt ne siesd el tehát nemtudom mi a te stílusod de gyengéd csókor adj neki és nenagyon nyelveset.

2010. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jólvan köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :D
2010. okt. 15. 19:11
 7/7 A kérdező kommentje:
és akár már a kezét is megfoghatom idő közben? :)
2010. okt. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!