Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt már hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy azért vesztetek össze a párotokkal vagy akár hagytátok ott, mert imádja a sebességet és úgy hajt állandóan, mint az őrült?

Figyelt kérdés
Milliónyi ilyen példát lehetne sorolni, amikor a fiú akár szenvedélyből, akár a férfiassága bizonyítására úgy megy autóval/motorral, mintha ő akarna lenni az új Schumacher és nem egyszer szinte kamikaze akciókat is csinál. Sokszor eszembe jut, hogy vajon a mellette/mögötte ülő lányok ezt vajon hogyan viselik. Megértőek-e, vagy inkább kiborítja őket, mert féltik a saját és a párjuk életét?
2010. okt. 15. 12:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a párkapcsolatokba szántam eredetileg, csak mellényomtam véletlenül.
2010. okt. 15. 12:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem csinálnék ilyet, ha nem csak az én testi épségem múlna rajta, igaz eddig csak biciklivel száguldoztam :DD 19/F
2010. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én barátom motorozik (engem csak ritkán visz, mert a bukón kívül nincs semmim, ami védene). nem nagyon szokott őrült módjára száguldozni, fel sem tudná dolgozni, ha miatta történne vmi mással. persze volt már rá példa, h nem bírt magával, de tényleg nem jellemző.

ettől függetlenül nagyon féltem őt, még akkor is, ha csak a munkahelyére megy vele. néha mondom is neki, h óvatosan menjen, vigyázzon magára, amire ő azt mondja, h sokat aggódom :s

szerintem az ember nem lehet elég óvatos, ha ilyesmiről van szó és ebben az esetben nincs olyan, h túlzott aggodalom, mert a dolgok a másodpercek tört része alatt történnek és másokon is múlik a biztonságunk.

lényeg a lényeg, nem veszekszünk emiatt, tudja, h szeretem és ezért féltem.

2010. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én barátomnak egy tuningolt autója van, mondanom sem kell, hogy ő is imádja a sebességet.

Én rászólok, ha tényleg durvul a helyzet, féltem az életemet, és az övét is. Ezt már számtalanszor elmondtam neki... És igen, szoktam kiabálni és hisztizni is emiatt.

22 L

2010. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én spec. szeretem nyomni neki, de ha van velem valaki, akkor már más a helyzet, mivel a veled utazók testi épségéért is te felelsz. Szóval ha lenne csajom és vinném valahova, akkor lassabb lennék, mint a BKV :D
2010. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első és utolsó: sosem csak a ti épségetek a tét, általában más is van az utakon, akiknek nem mindegy, hogy hússzal beléjük csúsztok vagy százhússzal felkenitek őket a villanyoszlopra.


Én rosszul viselem a szabálytalankodást és a gyorshajtást, az is zavar, ha más csinálja, félek, hogy nekem jön. A biciklis szabálytalankodó/gyorshajtókat még annyira sem tolerálom, mert nagyon valószínű, hogy ha karambolozunk, ő hal meg, engem meg lecsuknak, hiába nem én voltam a hibás.

2010. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem törődik a testi épségemmel, akkor nem is szeret igazán...
2010. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szeret száguldozni. Volt is már büntetése belőle.(nem is egy sajnos) Sokszor kiabálok vele a kocsiban emiatt. Olyankor lassít, de pár perc múlva megint rátapos a gázra rendesen. Én meg parázok, hogy nehogy ott maradjunk :D
2010. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek hajtani kocsival.

Ha lesz barátnőm vagy vmi csaj a láthatáron akkor majd megpróbálom visszafogni magam mert nem szeretném ha félve ülne be a kocsiba mert száguldozok.

Tesóm se szeret beülni a kocsiba amikor én vezetek. Ha a szüleim is bent ülnek akkor lassan megyek mert akkor máskor nem adják majd oda a kocsit.

2010. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!