Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifejtené nekem valaki ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejtené nekem valaki ezt a gondolatmenetet a lányokról?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__12357..


"ki_aszott feministák. sok nő ilyen, hogy azt hiszi attól hogy pinás már ő a teremtés koronája, őt ki kell érdemelni. általában azok a csajok ilyenek, akiknek inkább örülni kéne hogy nem nevetem ki hogy "de csúnya/hülye vagy fúj!"

pedig nekik jobban szükségük van ffira, mint fordítva! egy pasi elmegy egy buliba, keres egy olcsó csajt, és kész, nem kell neki megérteni a "nőket nem érthetitek"-et. míg egy csajnak akkor lesz pasija, ha szép, jófej és nem pofázik. ennyi, lányok nézzetek magatokba mielőtt még egyszer azt olvasom facebookon hogy "ki kell titeket érdemelni" meg "a férfi agyaddal nem tudhatsz semmit rúlunk nőkről"


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:28"



Szóval én lány vagyok, és nagyjából egyetértek a fent leírtakkal, szerintem sem kell túlmisztifikálni a női lelket.Legalábbis én erre jutottam.

De mit jelent, hogy szép? Topmodell?

És mit jelent az, hogy jófej és nem pofázik?


2010. okt. 15. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
tényleg vannak olyan lányok, akiket ki kell érdemelni (és szerintem fordítva is van ilyen). és vannak olyanok- akikről ez a gyerek beszélt- akiket tényleg nem kell megérteni,hogyan is működnek, az ember csak jól megbassza őket és kész. egyfajta értelmi szint után az ember nem úgy keres majd magának társat, hogy a külsőségek foglalkoztatják, hanem a másik ember személyisége, jellemvonásai. lehet, hogy egy normális férfinak egy ducibb lány fogja majd megtestesíteni a topmodell csajszit. ezért jó, hogy mindenki más. persze jobb lenne, ha mindenki normális lenne, egyaránt gondolok itt a pasikra is, mint a nőkre. én nem fogom egyik nem pártját sem, de az igaz, hogy ez a mai világ elrontja a mai fiatalságot(tisztelet a kivételnek)
2010. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22L
2010. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ez az én kérdésemre adott egyik válaszból van! :))


Szerintem az a lényeg, hogy a férfinak legyen szép! Én is voltam már úgy, hogy megtetszett az újságból egy lány, mire mások azt mondták, hogy szerintük teljesen átlagos. Aminek én örültem, mert így legalább tudom, hogy vannak elérhető szintű lányok is!

A "jófej és nem pofázik"-at arra értette, hogy nem kényeskedik, hanem belevaló és szeretnivaló lány.

Amit utána írt, hogy némely lányok lenézik a srácokat, az is igaz sajnos. :(

Hangsúlyozom, hogy csak némely lányokra, nem mindenkire!

2010. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy akkor lesz egy csajnak pasija, ha jófej meg szép. rengeteg párt látok az utcákon, ahol a tök jóképű, magas srác mellett kövér, vagy alacsony és molett nő van.


szóval manapság a pasiknak jobban van szükségük a nőkre, mert a nők manapság durván válogatnak, mert megtehetik, a férfiaknak meg villantaniuk kell a kinézetet, pénzt, kocsit, udvarlást stb.


másrészt abban egyetértek, hogy a női lelket sem kell túlmisztifikálni. a legtöbb csaj ostoba és végtelenül egyszerű, csak magával van elfoglalva. szóval ez igaz.

2010. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ebből is vannak különböző rétegek, akik általában is panaszkodnak azok főleg a discó cicákkal vagy plázacicákkal találkoztak ez az a fajta akinek a pénz számít hogy fizess neki pár koktélt és szét teszi a lábát.Ezután jön az okos nő aki viszont ugyanúgy csak kihasználja a férfit csak ő hosszútávra dolgozik és fondorlatos módon teszi ezt, aztán vannak a csinos és egyben okos nők akik minden téren jó fejek csak sajnos túl sok elvárásuk van arról hogy milyen legyen egy férfi.Majd jön az a típus aki büszke arra hogy szűz de pont emiatt nem reálisan látja a férfiakat. Vannak jó lányok akiknek meg simán nincs mázlijuk pedig semmi baj nincs velük, csak éppen mindig rossz palikat fognak ki.Majd azok akiket nagyon mélyen megbántott egy vagy több férfi és ezért ezek után már a többit is mélységesen utálja. és persze van a szűk réteg aki okos, szép és nincs vele semmilyen probléma jellemileg, na az ilyet vagy nehéz megtalálni vagy már van párja vagy leszbikus:D tehát sok réteg van, a nem pofázik meg gondolom azt jelenti nem rinyál mindenért
2010. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!