Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 feletti fiúk! Bulizni csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti fiúk! Bulizni csak a tapiért, csókért és szexért jártok? Vagy komolyan ismerkednétek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 20:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én van, amikor csak azért megyek, hogy jól érezzem magam. És néha direkt azért, hogy megismerjek valakit. De azt vettem észre, hogy ez szinte lehetetlen. Rámkattan egy este három srác és csak taperolnak, lekapnak. Utána meg én vagyok a k*rva, hogy egy este három pasival kavarok... Miért nem lehet szimplán ismerkedni, táncolni?
2010. okt. 14. 20:50
 12/18 anonim ***** válasza:

Én ha járnék bulizni csak a szexért mennék.

21F

2010. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Hát mivel már több mint 2éve van kapcsolatom és ha nélküle megyek persze h bulizni. De azelőtt sem csak a csókért meg a szexért jártam. Nah persze volt olyan h versenyeztünk haverral h ki tud több nővel smárolni egy este :)
2010. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én azért megyek bulizni, hogy jól érezzem magam, csocsózunk biliárdozunk, faszacipő faszapóló, berúgunk dohányzunk, csajozás meg mellékes. Vagy összejön vagy nem, de nem emiatt megyek elsősorban.
2010. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én berúgni.
2010. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

már egy ideje nem voltam bulizni, de amikor jártam, akkor komoly ismerkedési szándékkal...

De csalódnom kellett, nem találkoztam olyan lánnyal, aki ugyanígy gondolkozott volna...


25F

2010. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

kis naiv koromban ismerkedesi szandekkal. aztan parszor en tobben gondoltam bele a kavarasokba, mint a csajok. pofara estem 1-2x emiatt, azota annyira jol letudom szarni az osszes discos pics*t, hogy csak na!

egyertelmuen csak kavarni + dugni jarok le, ha csajozasi szandekkal indulok. es jo itt, a lo masik oldalan, ugyanis erdekes modon most az azok a csajok tepernek, akiket en nezek most ugyanugy levegonek, mintha semmi sem tortent volna, mint ahogy azt velem 1 masik csaj eljatszotta.


22f

2010. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát a válaszokból nem sok jót tudtam meg. Értem én, hogy egyéjszakázni könnyebb, de akkor hova járjon az ember "komolyabb" ismeretségek reményében?

Diszkóban legkönnyebb ismerkedni, mégis mindenki csak ribancoskodik. Fiúk, lányok egyaránt... Szerintem inkább ki kéne használni a lehetőséget, de ez egyéni vélemény :)

2010. okt. 15. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!