Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Herpesszel lehet csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herpesszel lehet csókolózni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha azt szeretnéd, hogy a partnered is elhapja, akkor igen, amúgy NEM ajánlott.
2008. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon csúnya tőled, ha ilyen 'ajándékot' adsz. A párod soha többé nem fog megszabadulni tőle. Én nem tenném a helyedben.
2008. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Srapnel ***** válasza:
80%
Lehet. Ugyanis a herpesz vírussal nagyjából mindenki találkozik élete során, ha legalább 1x-2x étteremben kajált.
2008. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Előszőr az előttem íróhoz: a herpesz mindenkiben benne van, csak az immunrendszertől függ, hogy ki menyire érzékeny rá, és mennyire van egyensúlyban.


Kérdésre a válasz: lehet, de nem ajánlott, máskülönben a partered is elkapja, és ő neki is elő fogjönni életesorán eléggé sokszor. Jobb h ha kezeled a herpeszed, é vársz amíg elmúlik, de addig még puszit se adj neki, mert úgy is át tudod, adni. Ami még fontos: sehova se adj puszit, mert a herpesz nemcsak a szájkörnyékén jelenhet meg, hanem a test bármely felületén.

2008. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább ne...Én sajnos a "tulajdonosa" vagyok és elég kellemetlen...
2008. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

A herpeszt megakadályozhatod. MIkor érzed hogy kijönne van ilyen kenőcs ha azzal bekened nem jön ki. Ezek szerint gyenge az immunrendszered. Én béres cseppet szedek mert mindig herpeszem volt vagy beteg votlam de mióta szedem nincs herpeszem már majdnem 1 éve. Örülök neki nagyon.

És a herpesz a stressztől is kijöhet. Ne stresszelj annyit és B.U.É.K.

2008. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Előző hozzászólónak megjegyezném, hogy van akiknek nem használnak a kencék! Nekem például ha ki akar jönni kenhetek rá akármit nem használ!

Kérdezőnek pedig üzenem kérdezd meg a párod hogy volt e már herpesze! Ha igen szerintem ne csókold meg ha nem akkor nyugodtan!

A párommal 2 éve vagyok együtt rendszeresen megcsókolom herpesszel ha épp van és soha nem jött még ki neki!

2008. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. jan. 1. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha a párod is hajlamos a herpeszre, akkor semmiképpen sem!
2009. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha érzed hogy herpeszed lesz, álltalában meg lehet akadályozni, ha bekened citromlével, vagy ecettel.Kicsit csíp, de hatásos...Nekem eddig mindig eltüntette...kop.kop.kop

B.U.É.K.

2009. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!