Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek, ha egy srác verset mond nektek?

Figyelt kérdés
Szeretitek , ha egy őszi estén összebújva valakivel egy üveg bor mellett a fületekbe súgnak egy Ady verset ? vagy ez túl csöpögős ? 23/F
2010. okt. 14. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen vén és csöpögős lányok szeretik, jelentem. :) De ugyebár emberére válogatja ez is...


25/L

2010. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24 F vagyok, de szerintem van olyan lány, aki értékeli.Ady Endrétől a Héja-nász az avaron-t próbáld meg:-)
2010. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
növeld meg az üvegek számát és úgyis mindegy lesz!
2010. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség, de ha TE találsz ki vmi rímelő dolgot, azt szerintem igen...
2010. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a lány nem egy teáskanál érzelmi szintjén van, értékelni fogja. :) Ha nem, és azt látod, hogy húzza a száját, akkor nem érdemel meg téged.

Az én barátom még nem csinált ilyet, de én olvastam már fel neki saját verset, egy világ dőlt volna össze bennem, ha unalmat látok rajta, de nem így lett.

Sok sikert! :)

21L

2010. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!