Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy észrevegyen? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen? SOS

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem,igaz az osztályban van 1 lány akit ismerek és jó barátnők vagyunk. 9.es vagyok. Ez volt a 2.napom. Ma kiszúrtam 1 srácot(azt hiszem 10.es vagy 11...),illetve tegnap is láttam de akkor nem különösebben érdekelt.szóval ma jobban szemügyre tudtam venni,és eléggé bejön. Háttal ált nekem,mert egy tanárral beszélgetett de volt amikor hátranézett rám(ez jelent valamit?). Meg amikor elment mellettem párszor mindíg rámnézett,és amikor ment el akkor köszönt nekem,pedig nem is ismerjük egymást.

hogyan vágódjak be nála,vagy van valami tipp?


2010. okt. 14. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell bevágódnod nála, már így is tetszel neki. Legközelebb ha köszön akkor te is köszönj neki és beszélgessetek. Csak add önmagad és biztos a siker :)


15/f

2010. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszöntem neki énis,de akkor meg pont ment el és nem kezdett el velem dumálni:/
2010. okt. 14. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz tőle valamit, amit mondjuk érhető módon nem tudsz, mert új vagy. Pl melyik tanár tanítja a matekot, vagy XY tanár milyen, mert őt kaptad az egyik tárgyból.

Így már lesz miről beszélgetni, és ha kölcsönös a szimpátia, akkor ő meg fogja tenni a következő lépést.

2010. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!