Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Vanegy srác aki tetszik de nagyon és szoktunk beszélgetni meg minden, és ott mondja nekem hogy milyen nehéz csajt találni meg ilyenek...Olyanokat mond jellemzésképpen hogy milyen barátnőt szeretne ami rám tök igaz,mégis fel se tűnik neki hogy az orra elött állok..Mit csináljak higy elhívjon valahová vagy ilyesmi??
2011. aug. 1. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el te, üdv a 21. században.
2011. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kedvezményezz te, hívd el valahova te, ha tetszel neki úgyis elhív majd ő is valahova
2011. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet épp azért mondja. lehet h csak arra várt h visszaszólj h "khm...én pont ilyen vagyok...".

hívd el valahova te. ez ma már nem furcsa...

2011. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:

Még egy ilyen kérdés? Hívd már el valahová miért várja minden lány hogy a pasi fusson utána? Én is csaj vagyok de ha szeretnék valamit azt közlöm.. persze tudom hogy nagy bátorság kell odamenni hozzá és bevallani neki úgyhogy néhány tipp amíg belejössz:

-Pl ha mesél az ideáljáról és szerinted te tök olyan vagy akkor mondhatnád hogy "héé én pont ilyen vagyok." mintha csak viccből mondanád.

-Az is jel lehet ha sokszor megérinted meg ilyesmi.

-Ha szemtől szemben nincs bátorságod rákérdezni mert félsz hogy mi lesz akkor beszélj vele MSN-en vagy facebookon

-Van még a barátnő módszer is ami abból áll hogy megkéred az egyik barátnődet hogy menjen oda hozzá és kérdezze meg mit gondol rólad.

Kb ennyi jutott eszembe. Sok sikert hozzá :)

2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hailey13 ***** válasza:
59%

NE hívd el. Te vagy a nő:)

maximum így:

-van egy jó film a moziban, egyik barátnőm se érne rá..(sóhajtás)

-errefelé van egy kávézó, azt mondták nagyon jó a forrócsoki/shake/bármi.A többiek annyira nem szeretik az ilyen italokat..



és ne hívtad el,de ennél magasabb labda alig létezik:D

ha nem reagál, akkor vagy nagyon buta, vagy amúgy is nemet mondana neked.

2011. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Állj elé és pukizz egyet. Garantált figyelemben lesz részed.
2011. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem téged inkább a barátjának tart és nem meri elrontani a barátágotokat azzal, hogy megkérdezze mert nem tudja, hogy reagálnál rá. Énszerintem itt neked kell lépned az ügyben!
2011. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ülj az ölébe és szard össze magad
2011. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!