Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 éves korban a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves korban a lányoknak vagy a fiúknak egyszerűbb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Lányok vagy a fiúk vannak hosszabb ideig egyedül?
2023. júl. 15. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:


De ez teljességgel mindegy, mivel szimplán 'ismerkedés' volt megadva a kérdésben.

Egyébként inkább te nézz ilyen kísérletet, amit fentebb ajánlottam. Mert akkor láthatod, hogy átlagos, átlag fölötti, normálisan kinéző férfiak is kikezdenek dagadt nővel is akár.

Miért? Mert nincs más. Tökéletes kinézet hiányában nem jelölik be őket, és így vagy feladják, vagy annyira kétségbeesetten vágynak bármilyen női kontaktusra, hogy hajlandóak ennyire levinni a színvonalat.


Tényleg szerintem ha valaki nem fogja fel hogy jelenleg mennyire egyoldalú az ismerkedés, ott valami gond van.

Offline is, nem csak online. Személyes tapasztalat alapján is. Én magas ugyan nem vagyok, de az arcom nem rossz (visszajelzés, objektivitás). Mellé nagyon jó testem van, bár ez sokkal kevésbé fontos mint az előző kettő - az arc messze a legfontosabb - és egyébként sem járkál az ember félmeztelenül. Ennek ellenére kínszenvedés az egész, alig lehet eljutni beszélgetésig, randiig.

El sem tudom képzelni, vagyis bele sem merek gondolni, milyen lehet azoknak akik valóban csúnyák, szerencsétlen genetikával...

És ez jobb már nem lesz, csak rosszabb. Amíg odáig nem fajul majd, hogy fogy a népesség, eltűnnek a hagyományos családok...

Nézzél pár tinder statisztikát. Régebben amit leközöltek, az szerint a férfiak kevesebb mint 5%-át jelölték be a nők, gondolom azóta még durvább.


Amúgy nem húznak minden nőt jobbra, ez régen volt csak, azóta sokat változott az algoritmus. Ha szelektálás nélkül mindenkit jelölsz, akkor kb. eltemeti a profilod az algoritmus, szóval ez nem jó ötlet.

2023. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11: itt valami nagyon nem klappol, valamiben kamuzol. :D
2023. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kamuzom semmiben nem értem miről beszélsz, de esetleg megpróbálhatod kifejteni bővebben...
2023. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!