Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, hogy mindig én keresem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy mindig én keresem?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg egy lányt, de azt vettem észre, hogy leginkább én keresem őt, de ha már írtam neki /msn/, akkor mindig jót beszélgetünk... Most vajon nem akar beszélni velem, vagy nem értem, örülnék, ha ő is keresne...
2010. okt. 13. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél neki, akkor ő is rád írna néha.
2010. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj, ha eleinte mindig te keresed.. majd kialakul.
2010. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem félre érted a lányt, lehet, h csak fél kezdeményezni vagy nincs tisztába a szándékoddal...amúgy hány éves?
2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már elég hülyén érzem magam, hogy mindig én keresem, de ha találkozunk, ha beszélgetünk, szerintem jól elvagyunk...
2010. okt. 13. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
csak kéreti magát,jól esik neki a nyomulásod,ha zavarnád akkor nem beszélgetne veled,hanem lerázna
2010. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 éves, és tisztában van a szándékaimmal, de lehet, csak félénk vagy nem tudom... de ezt csak nem kérdezhetem meg nem?
2010. okt. 13. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése. lehet, hogy cikinek gondolja ha Ő keres, mert ez olyan, minha futna utánad.

A női lélek kifürkészhetetlen!

2010. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát az biztos, kéne egy frissités a programra :D
2010. okt. 13. 21:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Komolyra fordítva a szót, azért gáz, hogy nem tudni így, hogy vajon most csak emiatt nem ír, vagy inkább örülne ha hanyagolnám... De viszont tudja, hogy én jobban szeretem ha megmondják egyenesen, hogy ha kényelmetlen neki bármi...
2010. okt. 13. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A 20:51-es vagyok. Én 15 éves lány vagyok, sztem hasonló helyzetben vagyok, mint a lány, akiről írsz. Jóban vagyok egy fiúval, tudom, h tetszek neki és ő is tetszik nekem. Én általában nem szoktam kezdeményezni, mindig ő keres és kezdeményez. Attól, h én nem kezdeményezek még tetszik nekem és szeretem őt, de valahogy én nem az a típusú lány vagyok, aki kezdeményez, az meg, h ő keres fel és érdeklődik irántam, kifejezetten jól esik. Meg nem szeretném, h azt higgye rólam, h egy nyomulós lány vagyok, másrészt meg ne szálljon el magától, h ő milyen nagyszerű, h írok neki, azt szeretném, ha érezné, h engem kell "meghódítani", és nem nekem őt...:P Lehet, h hülyének gondolsz, de én így gondolom a saját helyzetemet. Azért írtam le neked, mert lehet, h az általad kiszemelt lány is hasonlóképpen gondolkodik. Ne add fel, különösen, ha jól el tudtok beszélgetni, ha nem tetszenél neki, akkor sztem visszautasító lenne veled. A lányok nagyrészének jól esik, ha kéretik őket (nekem is):P

Sok sikert, remélem tudtam valamit segíteni :D

2010. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!