Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel egy helyen dolgozunk,rámírt. Először azt írta hogy csak beszélgessünk aztán célozgatott arra hogy ő szexelne,tetszek neki. Minden pasi csak szexet akar?! Kezd elegem lenni az egészből, ilyenek találnak meg.

Figyelt kérdés
Írtam neki hogy én nem szexkapcsolatot keresek. Korábban sose beszéltünk. Ide jönne hozzám vagy én menjek hozzá. Sétálni nem akar mert meleg van..
2023. júl. 14. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki, csak a 90%. Hanyagold, ha nem akarod, bár nem tudom, milyen beosztásban vagytok, lehet, bosszút állna a munkában.
2023. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
97%

Látnod kell, hogy az igazi férfi ritka, mint a fehér holló.


Sajnos a többség meg rekedt 15-17 éves gyerek szintjén.

2023. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem minden pasi szexet akar. Általában jó szűrő az, hogy milyen hamar hozza fel a szex témát. Viszont veled is van valami (alacsony önbecsülés vagy önismeret hiánya), ha folyamatosan csak ilyenek találnak meg.

Nekem egy férfi volt az életemben, aki csak erre ment, de ezzel tisztában voltam. Az összes többi párom és férfi, akivel randiztam, kapcsolatot szerettek volna.

2023. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszélgetsz vele még mindig? Rég le kellett volna tiltani. Így azt hiszi, hogy csak kéreted magad egy kicsit.
2023. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért nem jelölök vissza munkatársakat. Nagyapám korabeli vén szutyok is küldött már dic picet a semmiből.

Szerintem ezek már annyira ki vannak éhezve, hogy az agyuk helyén is sperma folyik.

2023. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

"Minden pasi csak szexet akar?!"

Miért, minden pasinál bepróbálkoztál már?


"ilyenek találnak meg"

Jah kérem, ha te várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön...

2023. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
90%
Én örültem volna ha olyan nőt találok aki nem rúgja fel a családját, és számít neki h szeretem es mindenben kitartok mellette. Nehéz normális hű társat találni.
2023. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Szinteden feluli tehetos pasitol mit varsz erzelmeket? Baj van a toronyban?
2023. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az emberekből egyre jobban kiveszik a másik iránti tisztelet.

Csak önmaguk és saját érdekei számítanak.

Ez az ember csak kihasználni akar, semmi erőfeszítés, csak a kamaty...

Egy nőnek sem mondtam "úgy tetszel és meg is ..." .

Ha valamelyik nő rákérdezet az más dolog, és nyílván azt mondtam "nem dobnám ki" az ágyamból. Persze a jó modor határain belül. Szokták mondani, ízlések és pofonok különböznek.

Nyílván van nő akinek bejön, ha csak tárgynak nézik, de a többség nem szereti.


Válasz a kérdésedre, nem minden pasi csak szexet akarja! Ha egészséges a férfi libidója vágyik a szexre és ez egy természetes dolog. Ugyanakkor társra is vágyhat, ami nem csak a szexet jelenti.

Írd meg neki, ő meg kitakaríthatna Nálad, mert takarítók keresel.

Ez mennyire lenne számára megalázó?

Te számodra is megalázó, hogy utcai szinten próbálkozik és "olcsó" valakinek méz. Persze a nők számára is az, mert csak kellékek számára.

Nekem ez elárulja az ember jellemélt.

A nagyapám mindig mondta, hogy Ő úgy udvarolt 3 évig a nagyanyámnak, hogy még a térdét sem fogta meg azalatt. Nyílván más kor volt akkor, de nénézzük le a másik embert és ne minősítsük "lotyó" szintre!

2023. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy másodpercet ne vesztegess rá a továbbiakban.
2023. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!