Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom ha a pasi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha a pasi tényleg komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

Egy szülinapon találkoztunk, majd 1 héttel az esemény után rám írt. Nagyon hamar egy hullámhosszon voltunk, szinte az egész napot végig írtuk és a többi napot is, 1 hétre rá pedig találkoztunk. Könnyedén tudtunk beszélgetni, sokat nevettünk mintha mindig is ismertük volna egymást. Elcsattant a végén egy csók is, majd követte a találkozásunkat egy 2. “randi” is. Azért idézőjelben a randi, mert csak 2 órácskára tudtunk találkozni mivel indult vissza, külföldön dolgozik.

Ahogy telnek a hetek egyre inkább azt érzem hogy érzelmileg (vagy hogy is mondjam) mintha távolodna el tőlem. Bár mindennap beszélünk és megbeszéltük, hogy csütörtökön ha itthon lesz akkor találkozunk, de mégis… És erre a bizonytalanságomra csak rátett egy lapáttal, hogy beküldött egy screen fotót és fent sorakoztak a snapchat, a telegram meg randizós app ikonok. Persze, hisz szinglik vagyunk, tök jogos ha ismerkedik másokkal is, viszont így normális, hogy nem tudom, hogy komolyan vehetem-e őt? Nem akarok dramatizálni, taktikázni sem, hogy “mert ő nem ír, akkor én sem” stb. Hogy tudnám tisztázni a dolgot, hogy ne tűnjek követelőzőnek?


Köszi a segítséget.


2023. júl. 11. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Első körben a külföld a probléma.

Egy friss" kapcsolatban" azba lényeg, hogy minél több időt töltsetek együtt és közös élményeiket legyenek.


Milyen gyakran jön haza ?

Tervezni, hogy hazajön dolgozni q közeljövőben ? Te kimennél vele ha úgy alakul ?


Ha ezekre megvan a válasz akkor könnyebben tudsz dönteni, hogy mi is lenne neked igazából jó.

2023. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Minden héten hazajön hétvégente, most volt az első alkalom, hogy durrban 2 hetet kint kellett maradnia.

Beszéltünk ezekről a dolgokról egy keveset, de még komolyabban nem mentünk bele a témába. Szerintem pontosan ezért mert keveset találkozunk. De itt igazából nincs a külfölddel baj, azaz nem ezen van a hangsúly, hogy mert ő kint van. Hanem, hogy már most bizonytalan egy részem, hogy a beszélgetéseink kezdenek alábbhagyni.

2023. júl. 11. 17:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2023. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindketten 31
2023. júl. 11. 17:36
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Aktívan társkeresőzik. Mi nem világos ezen?
2023. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Miért kéne komolyan gondolnia bármit is?
2023. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Látom megy az értelmezés.

A leírásban is írtam, h teljesen jogos hisz szinglik vagyunk. Nem értem, h miért kell a szarkazmus.

Annyit kérdeztem, h így mennyire lehet valakit komolyan venni?!

2023. júl. 11. 18:11
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha komolyan gondolná veled, nem akarna másokkal ismerkedni, hanem minden energiáját a veled való kapcsolat építésébe fektetné. Úgy tűnik, ez egyáltalán nincs így. Ha hazajön és találkoztok, tisztázd a helyzetet vele, de először önmagaddal, hogy te mit vársz ettől az alakuló kapcsolattól.
2023. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: nincs olyan opció, hogy most "komolyan" lehet-e venni, vagy sem. a saját véleményed számít, akarsz vele párkapcsolatban lenni, vagy sem? aztán majd alakul, mert úgyis az dönti el a dolgokat, hogy jól működtök-e együtt az ágyban. nem pedig az, hogy beszéltek róla, hogy mi fog történni jövő héten szerdán.
2023. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne veled komolyan gondolnia?erre még mindig nincs válasz.
2023. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!