Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom ha a pasi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha a pasi tényleg komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

Egy szülinapon találkoztunk, majd 1 héttel az esemény után rám írt. Nagyon hamar egy hullámhosszon voltunk, szinte az egész napot végig írtuk és a többi napot is, 1 hétre rá pedig találkoztunk. Könnyedén tudtunk beszélgetni, sokat nevettünk mintha mindig is ismertük volna egymást. Elcsattant a végén egy csók is, majd követte a találkozásunkat egy 2. “randi” is. Azért idézőjelben a randi, mert csak 2 órácskára tudtunk találkozni mivel indult vissza, külföldön dolgozik.

Ahogy telnek a hetek egyre inkább azt érzem hogy érzelmileg (vagy hogy is mondjam) mintha távolodna el tőlem. Bár mindennap beszélünk és megbeszéltük, hogy csütörtökön ha itthon lesz akkor találkozunk, de mégis… És erre a bizonytalanságomra csak rátett egy lapáttal, hogy beküldött egy screen fotót és fent sorakoztak a snapchat, a telegram meg randizós app ikonok. Persze, hisz szinglik vagyunk, tök jogos ha ismerkedik másokkal is, viszont így normális, hogy nem tudom, hogy komolyan vehetem-e őt? Nem akarok dramatizálni, taktikázni sem, hogy “mert ő nem ír, akkor én sem” stb. Hogy tudnám tisztázni a dolgot, hogy ne tűnjek követelőzőnek?


Köszi a segítséget.


2023. júl. 11. 16:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10.

Mert az a beszelgetes kezdetekor azt ecsetelte, hogy komoly kapcsolatot keres.

2023. júl. 11. 19:58
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

De veled miert kéne neki.

Miért várod tőle

2023. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Onnan hogy kiejti a száján azt, hogy szeretne veled komolyat.
2023. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Észre fogod venni,viszont ez nagyon baljós előjel szerintem, hogy már most kicsit mintha hanyagolna,illetve megosztja a figyelmét.Gondolok itt a társkeresőre.
2023. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, nem tudom mennyire ismered az oldalt de itt rengeteg a nőgyűlölő fiú.

Ha ok nélkül megalázó, lekezelő vagy számonkérő választ kapsz akkor azokat hagyd figyelmen kívül.


Kérdezz rá, hogy másokkal is ismerkedik-e.

Ha igen akkor tudasd vele, hogy neked ez így nem jó mert nem érzes korrektnek veled szemben.

Ha szeretne veled ismerkesni akkor hagyja ezeket a felületeket.


Csak neked tűnik kicsit követelőzőnek, ez egy teljesen normális és érthető kérés. Ha normális a srác akkor ő neki sem okoz ez gondot.

2023. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14,15 - köszönöm❤️
2023. júl. 12. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!