Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyzet ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Azt mondja az egyik fiú osztálytársam, hogy neki nagy a tét,ha egy lánynak pl. meg akarja kérni a kezét,és nem akarja elhibázni,tehát nem akar elutasításokat begyűjteni...és ezért jól meggondolja,hogy melyik lánnyal kezdjen.

Vadásznak tartja magát,nem szereti,ha egy lány könnyen adja magát,elsőre,mert akkor nem tartja megbízhatónak.

Ugyanakkor nem viseli el az elutasítást,így nem fog újra próbálkozni annál a lánynál,aki nem mutat felé érdeklődést.

Minden lányt kóstolgat, tesztelget, kit milyen módszerekkel az osztályban...különbözőképpen viszonyul a lányokhoz,de átlagban PUSZI PUSZI meg cuppog mindenkinek...

Ez volt nem olyan rég,elég hosszan tartott ez az időszak...és most ezeket a fenti dolgokat mondja...

De nem annyira tudok rajta kiigazodni:

egy lány adja is meg magát meg ne is??


Valaki elmagyarázná nekem, hogy most mi a helyzet ezzel a sráccal?Meg neki miért olyan nagy tét ez,megfontolandó?

Meg úgy gondolja,hogy a lányok azok kevésbé bírják ki pár nélkül,mint a fiúk.

Meg milyen már,hogy ő tesztelgethette a lányokat,de ha egy lány már akárkivel elkezd ismerkedni,akkor az nem parti? Valami ilyesmit tudtam eddig kiszűrni,csak még sok helyen sötét a kép.


Segítsetek légyszi! Köszönöm!


2010. okt. 13. 19:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Írjatok valamit légyszi :S
2010. okt. 13. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:D
2010. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18
2010. okt. 13. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem az igazit keresi... attól hogy jóba van minden csajjal nem tuti hogy bármelyiket bepróbálná... igazából legyél el vele, de ne lássa hogy tulzottan is odavagy érte... és akkor felfigyel, igazából ha elvagytok kis jeleket adj neki és kész utánna ismerkedés, ismerkedjetek legyetek el és ráfogsz jönni, hogy mikor van itt az ideje.. pl néha hagyd kétségek között...
2010. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiú osztálytársaim is ilyenek...beképzeltek szerintem...majd kinövik, ne félj, és te ne is szaladj utána!:) 15/L
2010. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja bocs, akkor kicsit más a helyzet...:D na de szerintem is majd kialakul! sok sikert!! :)
2010. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi alakul ebből :S

Sötét kép az egész :(

Köszi mindenkinek,rendesek vagytok,hogy írtok.

2010. okt. 13. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy tipp, mi lehet a baja: értőolvasásból egyese van. Félreértelmezte, amiket olvasgat, aztán ez lett belőle.
2010. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!