Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? . Hogy menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? . Hogy menjek oda? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
van 1 csaj aki naon tetszik de nem merek beszélni vele mert mindig a bnőivel van vagy nem látom most minden nap látom a kapuban de a bnőivel van hogy menjek oda???és mit kéne mondanom hogy ne nézzenek hülyének,???
2010. okt. 13. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pedig működik. Tapasztalat.

Igen, az első példa kicsit vagányabb, ezt nem a szende csajokon kell kipróbálni. Ezért írtam 2 példát. Ha viszont olyan típus a csaj, akinek van egy kis önbizalma (ezt sokszor a külső alapján is meglehet ítélni), akkor simán működik a dolog. És ezt általában az ember fia nem fapofával adja elő, hanem a csaj szemébe nézve, mosolyogva. A mosoly elárul sok mindent, pl, hogy nem kötekszem, hanem kíváncsi vagyok rá. Ha megkérem a lányt, hogy mondjon magáról 3 dolgot amiért érdemes megismerni, azzal pont azt demonstrálom, hogy kíváncsi vagyok rá. Érdekelnek a belső értékei, nem csak a teste. Ha válaszol és valóban jó dolgokat mond, az egyértelmű jel, hogy ő is érdeklődik, hiszen azt akarja, hogy tetsszen nekem. Ha nem válaszol, vagy beleköt, akkor még lehet tesztelni pár mondattal, hogy mi a szitu, de már ez is elég erős szűrő arra, hogy felmérjem mennyire erős a vonzalom/szimpátia közöttünk.

Egyszerű a játék: én felteszek egy kérdést, mert kíváncsi vagyok rá, hogy milyen vagy, össze illünk-e. Ha tetszem neked, akkor eszerint válaszolsz. Ha nem jövök be, akkor úgy válaszolsz, vagy nem válaszolsz. Ennyi, megadtam neked a lehetőséget, hogy megismerj, ha nem élsz vele, akkor nem te vagy az, akit kerestem. Nem kell ezt túlbonyolítani. ;)

2010. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha épp szar napom van és odajön egy srác h mondjak 3 dolgot amiért érdemes megismerni, nem hiszem h leállok vele jópofizni.
2010. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező már nem aktuális a kérdés?:D Mindenki reagál valamit rajtad kívül. :D
2010. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!