Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többet akar, vagy semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar, vagy semmit?

Figyelt kérdés
Szóval megismerkedtem egy sráccal egy társkeresős lapon, minden klappol vele, szóval nagyon sokban hasonlítunk, van hogy már meglepődtem hogy ugyanaz érdekeli őt is és engem is. Ő 24 én 18, szóval a jövő héten elhívott hogy találkozzunk,nm tudom hogy ez most randi vagy csak úgy kíváncsi rám, mert csak azt mondta hogy egyet dumálni, egyébként meg amikor ír max. csak azt írja hogy aranyos vagyok meg édes ... de semmi több... tippek ? :D mert ha nem randi akkor nem pipeskélem ki magam annyira :D:D
2010. okt. 13. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akar online lerohanni a bókokkal... majd élőben. :D
2010. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jól esett, köszönöm :P
2010. okt. 13. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem legyél csinos:) az sose árt.
2010. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!