Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek a fiúért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fiúért?

Figyelt kérdés

mindíg köszön nekem és mosolyog is hozzá,de semmi egyéb nem történik.nem tudom hogy tudja e,hogy tetszik nekem mert ha tudja,akkor valószínüleg én nem tetszem neki ha meg nem akkor lépnem kéne még valamit.


egyszer már odamentem hozzá és a barátaihoz és beszélgettem velük egy keveset,azóta köszönünk egymásnak és néha összenézünk,de nem tudom hogy ebből tudja e hogy tetszik.nyomulni pedig nem akarok.

18l


2010. okt. 13. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
ha küklopsz akkor mond neki hogy szemednek párja nincsen
2010. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. suliba álitsd meg kérdezz tőle valamit. jelezd felé valahogy h. bejön neked és megakarod ismerni.
2010. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
kérdezd meg tőle hogy anyád hogyvan
2010. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
DE NEM LEHET HOGY ő ennyiből már rájött hogy tetszik nekem és csak azért nem lép mert nem tetszem neki?
2010. okt. 13. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele hosszabban és többet nincs msn-e vagy valami amire tud írni vagy te neki úgy könnyeben kicsusznak a szavak nem?..kérd el egy haverjától a számát vagy vlahonnan szerezd meg és játsz meg a fére tárcsázást és kezdjetek el beszélgetni nekem ez mindig beválik :) ...sok szerencsét..
2010. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj nemár, msn meg félretárcsázós trükk, hát ha beakarod magad égetni akkor hajrá. De ha látja, hogy sokat nézed meg hasonlók, akkor simán levágja, hogy tetszik neked, tudd meg hova megy bulizni és ha ott sem jöttök össze, akkor vagy balfék vagy nem tetszel neki, ennyi. De a trükközős baromságokat hanyagoljad.
2010. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj többet kommunikálni vele és hívd el bulizni vagy menj te oda véletlen ahová ő jár. A trükkök itt nem biztos, hogy segítenek. Viszont a mosoly jelenthet valamit:) Egy pillantás, egy pici mosoly, vagy egy kacsintás minden egyfajta kezdet ami nem nyomulás, de elárulod a szándékod, ha nem tudja. És talán ő is így árulta el:)
2010. okt. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!