Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esély? MI a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? MI a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megismerkedtem egy lánnyal és múlt hét pénteken elmentünk inni(nem alkoholt:D) és haza fele kézen fogva jöttünk meg szájra puszi és olyan jónak tünt minden.Másnap azt mondta h. összevan zavarodva nem tudja mit akar meg neki ez gyors pedig nem siettettem semmit csak egy olyan lányt akarok magam mellé akinek tetszenek a belső tulajdonságai és persze a külső sem utolsó.ÉS találkozunk meg minden de úgy mint barátok...Nem tudom eldönteni h. most hagynom kellene végleg vagy csak jobban meg akar ismerni és van még esélyempróbálkozhatok.
2010. okt. 13. 16:22
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
Szerintem idővel kialakul majd valami.
2010. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd a fenebe.
2010. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. hát képes vagyok várni rá de nem tudom h. megéri-e

2. Te hamar feladod és akkor haggyam vagy ezek alapján azért lenne rá esély csak te olyan vagy h. ha elsőre nem akkor utánna nem próblod ?

2010. okt. 13. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőle nem tudod megkérdezni?
2010. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ugyanez volt velem is.

naah figyelj haa volt szájrapuszi akkor van esélyed. ez a barátok szöveg csak kamu nem tudja hogy mit akar. szerintem most tűnj el mindenhonnan 1-2 hétre ne beszéljetek sehol és ha majd akar valamit akkor felfog hívni ha meg nem akar semmit akkor hagyd a francba annyi nő van még;)hajrá;)

2010. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen nemtudja mit akar, talán túl gyorsan megkapott. szerintem is tűnj el kicsit, és egy tapasztalat: a foglalt pasi nem VAK

ha ő tetszik, ne mondj még le a többi lányról, ne adj fel egy olyan miatt mindent aki nemtudja mit akar. persze nem kell rögtön mást keresni, csak legyél nyitott másokra is. amúgy a szájrapuszival már félig nyert ügyedvan. :D

2010. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!