Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemmegy a pár keresés! Tippeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemmegy a pár keresés! Tippeket, taácsokat kérhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok. Az összes barátom jár bulizni, én nem vagyok olyan fajta. Mindig piszkálnak, hogy nincsen pasim.. Ez olyan zavaró! Sőt, már anyámék is ezzel piszkálnak, hogy miért nincs :( Mit tehetnék?

segítsetek! Az ismerkedéssel is csak a baj van, ha megtetszik valaki valahol, és beszélünk, ha elhív akárhova nem merek elmenni mert félek a csóktól :( félek mindentől.. annyira gátlásos vagyok. :/ Tanácsokat kérnék.


2010. okt. 13. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Képzeld az, mikor randizol, hogy csak 1 álomban vagy és bármit megtehetsz. Ilyenkor általában eltünnek a gátak.


Én is gátlásos vagyok, de úgy fogom fel az egészet, mint ha külső szemlélő lennék, így nem is veszem magamon észre, ha hülyeséget csinálok. :)

2010. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia


a buli az nem számít ott úgyse lenne belőle hosszú kapcsolat és ahogy kivettem a szavaidból te hoszú távut akarsz.

Nah mér félsz a csóktól?a csók nagyon jó érzés nem kell tőle félni és ha az a baj h még nem csókolóztál az nem számít majd jön magától és azzal akit szeretsz.

És ha tetszik neked vmi te is kezdeményezhetsz és ott sem kell félni mi fiúk nem harapunk:D ha meg el is hívnak akk menj el egyáltalán nem biztos h csók is lesz belőle ha meg igen csak akkor csináld ha te is akarod:)

remélem segítettem

2010. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És hogyan keressek barátot?
2010. okt. 13. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
kor?
2010. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mármint a váaszolóké
2010. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 mer?
2010. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod beszélgethetünk msn-en, irj priváton
2010. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!